2726
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
یه کارتون یا فیلمی بود به اسم ساعت برنارد؟ کی یادشه؟میتونست زمانو نگه داره چقد دوسش داشتم چقد دوس ...

من گاها هنوزم بهش فک میکنم

ی مقاله فیزیکی خوندم در مورد چاله های فضایی و انتقال جسم و انرژی...

بسته ب اون استدلال ها ماجرای برنارد واقعی هس و امکان پذیر

بازگشت به زندگی.

منم این فیلم و دادن 5 سالم بود اما بزرگتر که شدم تکرارشو دیدم اششک میریختم فیلم پس از باران کیا یادشونه با تیترارژ شمالیش سال 79

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چ مرضی داشتم موقع مشق نوشتن پاک کن تودسم میگرفتم.

پاک میکردم سیاه میشد و

همچنان همیشه اینکارو میکردم.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
منم همش خوابش رو میدیدم الانم یادمه چطوری بود

من خیلی دوسش داشتم هم اون و هم سرزمین نارنیا😁

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
چهار بچه و شنی  رو چی یادتونه؟ یک موجود خاکی میرفت تو شنها

آره من یادمه چقدم میترسیدم ازش😁

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
تولد های الان کجا😑😑😑😑😑 مال اون موقع کجا الان فقط ریخت وپاش فقط

من یادمه تو کل فامیل ما فقط واسه دختر عموم تولد میگرفتن من عاشق تولدای اون بودم چون اون بچه بود نمی تونست شمع هاشو فوت کنه من فوت میکردم خعلیییی حال میداد

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

اینا همش مسخره بازیه فقط سمندون 😁😁کابوس بچگیای من 😁

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
من گاها هنوزم بهش فک میکنم ی مقاله فیزیکی خوندم در مورد چاله های فضایی و انتقال جسم و انرژی... بست ...

واقعا؟

2706