2737
2734
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه آرتور

بستنی ها

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
ما همیشه یخمک میخریدیم با خواهرم همیشه من قسمت بزرگ رو میبرد اون کوچیک رو😃😄بعضی وقتا از مال اونم م ...

خوب قرمزاش خوش مزه تر بود

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2728
من خوش خط بودم ولی نمیدونم چ مرضی داشتم نقطه هارو بزرگ و تو خالی میذاشتم. خیلی بزرگگگ میذاشتم مثلن ...

مارو بگو که اسکل واااار نقطه کلماتو با مداد قرمز میذاشتیم

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2738

یه کارتون یا فیلمی بود به اسم ساعت برنارد؟

کی یادشه؟میتونست زمانو نگه داره

چقد دوسش داشتم چقد دوس داشتم دوباره پخش کنه تلویزیون

از بچگیم تا الان هنوزم دلم میخواد ساعت برنارد و داشتم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
یه کارتون یا فیلمی بود به اسم ساعت برنارد؟ کی یادشه؟میتونست زمانو نگه داره چقد دوسش داشتم چقد دوس ...

باغ مخفی یادته

از تو ساعته میرفت توی یه باغ

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
یه کارتون یا فیلمی بود به اسم ساعت برنارد؟ کی یادشه؟میتونست زمانو نگه داره چقد دوسش داشتم چقد دوس ...

ما تو کلاس هر معلمی که کلاسش کش میومد و خسته میشدیم میگفتیم ساعت برنارد داره

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2706