2726
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
مرسی از درک درستتون 🌵 به هرحال فرمایش شمام متینه من نباید تو تامیک یه بنده ی خدا ی دیگه این مسئلرو ...

گلم من خواهر همسنو سال شما دارم روحیاتتونو میشناسم هرکسی اخلاق و رفتار مختص خودشو داره 

شما ببخش وبگذر عزیزم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
گلم من خواهر همسنو سال شما دارم روحیاتتونو میشناسم هرکسی اخلاق و رفتار مختص خودشو داره  شما بب ...

من اینجا هیچ وقت ن با کسی دعوا کرده بودم نه اهل سر و صدا و بحث و جنجنالم ولی خب به حدی دیشب و امروز ماهارو اذیت کردن یه سری رو لغو کاربری کردن از بس گزارش زدن چرا چون زیر ۱۸ سالن همینقدر غیر منطقی من امروز بعد از مدت ها عصبی شدم  ...!!

شلوار پسرهای جذاب و دخترکش یادتونه😅😅😅

هر چی بیشتر پلیسه داشت و پف میکرد

بیشتر دلبر میشد🙃

پسرهای کاکل به سر و پشت مو بلند

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2706