2726
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 103462 بازدید | 1416 پست
من بهم بر نمیخوره چون میگم خب نمیتونن درک کنن یه نسل جدیدی اومده روی کار و الا نسل جوونو تشکیل داده ...

من خیلی حساسم عزیزم.

ولی واقعا زشته رفتاراشون.

تو هر تاپیکی میرین چند سالته؟

میگی ۱۷،۱۶ میگن وای بچه ای.

خب عزیزم.خودت الان چندسالته؟ تو که بزرگی چه گلی به سر خودت زدی؟

کلا تاپیک هات یا از خیانت شوهرته یا حرفای مادر شوهرت یا خواهرشوهرت..

یا کارای جاریت ‌..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مقابل به مثل ؟  تاپیک مارو ترکوندن و چند صفحه بلند بالاااا بهمون توهین کردن توهینای بسیار زشت ...

عزیزم اینکه توهین کردن کارشون واقعا اشتباه بوده 

همه ما که قرار نیست شبیه هم باشیم ولی شماهم اومدی وسط تاپیک بقیه جو دادی واین یعنی شماهم مثل همونا رفتار کردی 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
همش بخل و حسد و کینه توزی و غیبت ...

اوهوم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
عزیزم اینکه توهین کردن کارشون واقعا اشتباه بوده  همه ما که قرار نیست شبیه هم باشیم ولی شماهم ا ...

چون عده ی از همون افرادو دیدم 😊

بهتر بود یک قسمت بسیار بسیار کم از کارشونو فقط نشون بدم 

در ضمن من فقط مثال زدم نمیخاستم ادامه دار شه ...!!

همش بخل و حسد و کینه توزی و غیبت ...

خانم عزیز لطفا تو تاپیک من این بحث رو نکنید برید یه تاپیک جدید بزنید و هرچی دلتون میخواد بگید تاپیک و موضوع من یه چیز دیگس

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
چون عده ی از همون افرادو دیدم 😊 بهتر بود یک قسمت بسیار بسیار کم از کارشونو فقط نشون بدم  در ...

حق داری گلم 

من نبودم وندیدم 

ولی حق داری ناراحت بشی 

اتفاقا منم چندوقت پیش ازدست چندتا خانوم مثلاً فهمیده دهه شصتی رنجیدم چون توهین کردن 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706