1464
1411
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99761 بازدید | 1416 پست

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

یادش بخیر کوپن میدادن توی صف میموندیم روغن برنج .پول فروش نون خشکا رو واس خودم برمیداشتم ی مشت پنجاه ...

من دمپایی سالمم رو قایمکی میدادم ب چرخی ازش جوجه رنگی میگرفتم😅😅😅😅

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
                           &n ...

میشه بگی چطور نی نی یار شدی؟ 

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
1436
۱۶ سال که دیگه بچه نیست ماشاالله بزرگ شده، بالا بیست سال احساس میکنی سنت سه سال تو یه سال میگذره این ...

والا ما اینجا میگیم ۱۶ همه میگن بچهههه 

فسقللل 

برو کوچولوووو 

برو سر مشق و درسات 

برو مداد بخر  

حالا من با این قد و هیکل خودم خندم میگیره😂

حالا بماند چون دهه هشتادیم و هنوز ۱۸ نشدیم چقدر به خودمون و خانوادمون اینجا توهین شد ...!!!

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...

اومدم خونه خواهر شوهرم شهری دیگه الان اینارو دیدم گریم گرفته برابابام که مریض برا مامانم که پیر شده برا خودم که پا گذاشتم تو ۳۵ برا همه گذشتهای خوب وبد که گذشت وقدرش وندونستم کاش زندگی دکمه برگشت داشت خیلی حالم خراب شد ونزدیک گریه کنم چه زود گذشت اون روزا😔😔😔😔😔😔😔

1432
والا ما اینجا میگیم ۱۶ همه میگن بچهههه  فسقللل  برو کوچولوووو  برو سر مشق و درسات& ...

کاش منم تو این سن شما بودم کاش...بهم میگفتن بچه ...کوچولو فسقل

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۵..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
1474
خخخخ هنوز ادامه داره بحثتون 

والا من پونصد بار پرچم سفید بالا گرفتم یه عالمه صحبت کردم توضیح دادم حتی عذرخاهی کردم و تموم شد یه عده بیخیال ما نمیشن ول نمیکنن داستانو ینی 😑😑

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
همون که نقاشه بچه ها رو گول میزد و میبرد با موهاشون قلمو درست میکرد.فکر کنم دومین عکس صفحه 24 مال فی ...

اره من یادمه ولی اسم فیلم یادم نی خیلی میترسیدم ازش

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1508