1507
1411
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99773 بازدید | 1416 پست

بچه ها همه دهه ها برای خودظون قابل احترام اند 

چون دهه ۴۰ و۳۰ میشن پدر بزرگ ومادر بزرگامون ۵۰ و۶۰ مادر وپدر مادرامون و ۷۰ و۸۰ خودمون و خواهر وبرادرامون  و ۹۰ به بعد هم بچه هامون 

من خودم دهه ۷۰ ایم و قبول دارید اون زمان شاید امکانات چنداتی مثل الان نبود ولی خوش بودیم همه چی طبیعی بود از نظر تغذیه طبیعیتر وسالم ترخوردم  موبایل وماکروفر وایفای این همه اشعه های مضر وجود نداشت بچه ها پسر ودخترا باهم تو کوچه بازی میکردن بدون اینکه به فمر چیزای دیگه باشن 

اعتماد واطمینان ها بیشتر بود صفا وصمیمیت ها بیشتر دوست داشتن ها بیشتر بود 

اما الان با اینکه امکانات بیشتره متاسفانه امار جنایت ها هم بیشتره امار خیانت ها   امار تجاوز ها به کودکان بی گناه 

فقط امیدوارم خدا نگهداره همه نسل ها و دهه هامون باشه که در ارامش وشادی زندگی کنن

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

بچه ها همه دهه ها برای خودظون قابل احترام اند  چون دهه ۴۰ و۳۰ میشن پدر بزرگ ومادر بزرگامون ۵۰ ...

منم دهه هشتادی بودم ولی تو کوچه بازی میکردم 😐

تو بچگیم اوج تکنولوژی یه ماری بود تو گوشی بابام هی از این ور میرفت اون ور 😐

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

وای یادش بخیر😢😢😢😢

چه حس خوبی بود

اون بستنیا بود ک لاکی بود شکل تو پ بود بعد سرش زیزی گلو بود رنگشم سفید بود

لامصب چقد خوشمزه بود

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
1436

الان با دیدم عکس های قدیمی تازه میفهمم با ارزش ترین چیزای زندگیم بودن حیف که تموم شدن و بهترین خاطرات کودکیم دود شد دلم میخواد گریه کنم 

وقتی قرارمان پروانه شدن است ، بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند . بالاخره زیر پیله ها میمیرم  حسرت پروانه شدن به دلم میمونه... 
منم دهه هشتادی بودم ولی تو کوچه بازی میکردم 😐 تو بچگیم اوج تکنولوژی یه ماری بود تو گوشی بابام هی ا ...

ای جان   

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
1334
وای یادش بخیر😢😢😢😢 چه حس خوبی بود اون بستنیا بود ک لاکی بود شکل تو پ بود بعد سرش زیزی گلو بود ر ...

اره منم اونا رو میخریدم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اقاااا 

کی اینو یادشه

تو کتاب حرفه و فن اول راهنمایی بود فکر کنم

من چند روز پیش درستش کردم طعمش منو برد به اون موقع😢

پاتریک:من سالهاست بیدار میشم، میخورم، میخوابم.. حس میکنم به استراحت نیاز دارم! 😊💫🌈~~~~کاربر قدیمی ام کاربری قبلیم ترکید😑~~~~
1476

واقعا یادش بخیر اون روزا

همه یه دل و یه رو بودن

ن مثله الان دو رو شدن اکثر مردم

معیار خوبی و بدی عوض شده😧😥

خدا کنه اینده از الانمون بهتر بشه

ی روز نیاد بگیم یادش بخیر دهه 90 چ خوب بود و چ خوش بودیم و ....

1514