1464
1482
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99759 بازدید | 1416 پست

پیک نوروزی هامون که تند می نوشتیم کل عید راحت باشیم مامور ابخوری و انتظامات😂 صدای گچ اون موقع که تخته پاک کن رو خیس می کردیم می کشیدیم به تخته و گند می خورد توووش😂 تقلب ها یواشکی 😂 من یادمه یه بار یه کلمه تو املا اشتباه نوشتم بعد هی دعا دعا می کردم معلم نبینه یا می گفتم خدا برا تو که کاری نداره کلمه رو درستش کن😂وااای یادش بخیر

من ک اهل سر و صدا نیسم اصولا فقط خاستم نشونت بدم ک چقدر کار وقیحانه ایه وسط حرف و خوش و بش بقیه بپری ...

تمام دهه هاقابل احترامند عزیزدلم

اتفاقااین حرفه منه همه جا

ولی واقعاده شصت وهفتادی هابه نظرت پیرند

طفلکی ها۲۰ تا۳۸ سالشونه.

آدم وقتی به یک سنی ترسیده فکرنی کنه زیاده. مثلاشمادرمورد۱۸سال وقتی ۱۰ سالت بودچطورفکرمی کردی؟

بعدچشم به هم زدن می گذره می بینی چقدرجوانی.

الان سن ازدواج بالارفته تازه بالای سی متاهل میشن

دهههشتادی هاخیلی مهربون وباهوشن. اصلااین تفابل هابی معنیه.

فقط خب ماچون زمان جنگ بودیم خیلی سخت بود

ان شاء الله شناهمیشه سلامت وشاد باشید

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

تمام دهه هاقابل احترامند عزیزدلم اتفاقااین حرفه منه همه جا ولی واقعاده شصت وهفتادی هابه نظرت پیرند ...

عزیزم من میدونم حرفم درست نبود قصد دعوا هم نداشتم فقط دلم از دیشبش پر بود ک اشتباهم بود تو این تاپیک تلافی کنم و بلافاصله هم از استارتر عزیز عذرخاهی کردم ولی دوستان کش دادن متاسفانه ..

منم واسه همه دهه ها احترام قائلم 

مادرم دهه شصتی هسن پدرم پنجاه و دوستان زیادی از دهه ی هفتاد دارم و همشون برام قابل احترامن 

ولی بخاطر پرخاش و تند خویی دوستان با ما مخصوصا تو این سایت و توهینای زیادی ک حتی به خانواده هامون شد کمی دلخور و عصبی بودم  

به هرحال از شما عذر میخام و امیدوارم ناراحت نشین و بر احترامی نزارین این صحبتو 

ممنونم عزیز دلم از درک بالاتون ❤

شاد و سرافراز باشین 💫

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
1436
هیچکی نگفت  یار دبستانیه من همدم و هم یار منی  چوب الف بر سر ماست ... یادم نی بقیه ش 🤗 ...

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سرما بغض منو و آه منی 

حک شده اسم منو تو رو تن این تخته سیاه ترکه دیدار و ستم مونده هنوز رو تن ما 

دشت بی فرهنگی ما هرزه تموم علف هاش خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای ادم هاش 

دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه کی می تونه جز من و تو درد ما رو چاره کنه

)امیدوارم درست گفته باشم با ریتم بخونید😁😁 یادمه سرود اینو اجرا کردیم با دوستام تو مدرسه)😉

1485
من خیلی حساسم عزیزم. ولی واقعا زشته رفتاراشون. تو هر تاپیکی میرین چند سالته؟ میگی ۱۷،۱۶ میگ ...

خانمی ما به دوران شما نمیرسیم،اما شما به دوران ما میرسید.

با تمام احترامی که برای نسل نوجوان قائل هستم اما باید بگم هیچ وقت زیادی از افکار و تفکرات و روشت صحبت نکن و بهشون اعتماد نداشته باش،گاهی روزگار بازی های زیادی با آدم ها میکنه.

اگر کسانی از نسل من شمارو ناراحت کردن،شماهم در تاپیکی جدا در موردشون صحبت کردی و انتقاد.

پس ادامه دادن در تاپیک دیگران به موضوعی که گذشته حکایت از این داره که نسل نوجوان ما هنوز خیلی راه برای تکامل رفتاری دارن و شعارهای زیبایی که میدن،فقط در حد شعار کارایی داره و لا غیر.

این چرخه ی طبیعت هست که جوان ها به راس کار می آیند و نسل قدیمی به کنار می رود،این روند طبیعی نمی تونه افتخاری برای شما باشه و خوشحالت کنه.

وقتی میتونی به چیزی افتخار کنی که برای به دست اوردنش زحمت زیادی کشیده باشی.

و در پایان باید بگم ورود شما در سایتی که درباره ی بچه،خیانت شوهر،جاری و مادرشوهر و ... صحبت میشه اصلا جایز نیست،نه بر حسب سن و نه روحیه.خواهر منم متولد ۸۲ هست،اما افکارش بسیار ناب و هدفمند هست و اصلا وقتی برای نی نی سایت و اثبات خودش و هم نسل هاش نداره.

حق نگهدارت

مرداد سال ۹۵ عضو شده بودم,اما جدیدا نی نی سایت رمز عبورمو قبول نمیکرد,پس لطفا بابت عضویت بهم تبریک نگید,ممنون
1474

اخ دلم يجووي شد من هنوز بوي كيف  كلاس اول دوم مدرسمو يادمه ي صابون مامانم گذاشته بود تو كيفم  هميشه كيفام اون بو رو ميداد اخ 😭😭😭يادش بخير😔😔😔

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولدپسرمه ♥️خداياجونم ازت ممنونم كه منم مادرشدم  🙏
اینجوری میشه صدا کرد نی نی یار رو؟ من بلد نیستم.یادم میدی

اره گلم..اولش @ بذار بعد اسم رو تایپ کن..برات ی لیست میاره اسم مورد نظرو انتخاب کن

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
اخ دلم يجووي شد من هنوز بوي كيف  كلاس اول دوم مدرسمو يادمه ي صابون مامانم گذاشته بود تو كيفم &n ...

آرههههههههههههه منو بردی اول دبستان

بوی  صااااااابون آرهههههه بابا حافظه!!!!!!!!!!

مداد سبز رنگ که مشکی میکشید بو نویی میداد

1508