1421
1389
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99524 بازدید | 1416 پست
واقعا همینطوره پسر من هیچ وقت مزه بالابلندی و هفت سنگ و کوچه گردی رو نچشیده همش کنسول بازی و تبلت و ...

امسال که رفتیم برای آمادگی بچم لوازمشو بخریم زیاد ذوق نکرد اومدیم خونه اصلا ذوقشونو نکرد من خودم بچه بودم لوازم اتحریر که واسه مدرسه میخریدیم تا روزی که استفاده ازشون نکرده بودم میاوردم مرتب میچیدم و یه نصف روز باهاشون خیالبافی میکردم تا دوباره فردا همینطور اما  بچم اصلا ذوق نکرد

اصلا خیلی فیلمها نیستن دیگه 

اره اونموقه بر عکس الان بود همه وضع مالیاشون پایین بود و پر بچه بودن بعد فیلم و سریالای خارجی و  اروپایی میزاشتن من همش حسرت دوچرخه سواری و لباسا و پاپیونای دختر بچه های خارجی رو میخوردم خونه های شیک و لاکچری   

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

بچه ها یه فیلم بود اسمش یادم نیست دختره دسته گل درست میکرد وای می لستاد قطار رزمندها بیاد بعد به هرک ...

خداحافظ رفیق اون که جدید بود 

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !
1390

آهنگ هادی و هدی یادتونه؟

من پیش خودم فکر میکردم فقط بچه های بد آدامس لاویز میخورن.از دیدن عکسای آدامس لاویز هم خیلی خجالت می کشیدم چون بعضیا عکساش رو جمع میکردن  

فقط خدا

تنها در خانه رو یادتونه

1394
خداحافظ رفیق اون که جدید بود 

آفرین من شوهرم هر وقت ببینیم تا آخرش فقط اشکامون میریزه

نقاش نیستم اما دلم برایت پر می کشد❤❤اولین پیام همسر مهربونم💏💏 خدایا شکرت بابت دوتا قند عسلی که دارم هر 💞سه تا قلبی که گذاشتم متعلق به همسرو دوتا پسرامه 💞
1396
بچها ها میدونید دختری که نقش گلنار رو تو فیلم گلنار باری کرد کی بود ؟غزل شاکری بود.  همون که تو ...

اااااا میگم چقد آشناست!!!

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
من عاشق امیلی بودم دایی جیمی  و خاله الیزابت دوقلوها هم که کلا تو کفشون

امیلی رو دوباره تکرارشو گذاشت ولی دیگه اصلا ذوق اونموقه رو نداشتم   

به امید یه هوای تازه تر گفتیم از رفتن وخوندیم از سفر 

اگه این بیتو یادتونه شماهم مث منین😂

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
1331