1421
1389
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99542 بازدید | 1416 پست
یه کارتون یا فیلمی بود به اسم ساعت برنارد؟ کی یادشه؟میتونست زمانو نگه داره چقد دوسش داشتم چقد دوس ...

وای منم خییییلی دوست داشتم اون ساعتو

کاش میشد هرکس یدونه از این ساعتا رو داشت

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

یه فیلم سینمایی بود

پسر بندانگشتی

که یه غول اسیرش کرده بود (فکر کنم)

بعد پسر خودش و برادرهاش نجات میده

اکثرا روز جهانی کودک پخشش میکرد 

من خیلی دوستش داشتم

پسربچه خیلی تپل و خوشگل و بانمک بود

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

اون رژ لب کوچیکا فقد ک اندازه ی بند انگشت بود😍😂اصلا هم رنگ نداشت😂

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘
نمیدونم چ مرضی داشتم موقع مشق نوشتن پاک کن تودسم میگرفتم. پاک میکردم سیاه میشد و همچنان همیشه اینک ...

و حتما دستتم عرق میکرد😁 بعدش فوتش میکردی

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
1394
یک فیلمی هم بود دختره اسمش سلیا  یود خیلی شیطون بود فرستادنش  شبانه روزی

اره یادمه چقدم خوشگل بود

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1403

کارتن افسانه سه برادر 

نقاش نیستم اما دلم برایت پر می کشد❤❤اولین پیام همسر مهربونم💏💏 خدایا شکرت بابت دوتا قند عسلی که دارم هر 💞سه تا قلبی که گذاشتم متعلق به همسرو دوتا پسرامه 💞
کارتن افسانه سه برادر 

متنفر بودم از این کارتون،دوسش داشتی؟

در این شب سرد و تاریک.زمستانی از تو مینویسم و از تو میگویم ،اری از تو که حتی یادت روشنی بخش لحظه های بی کسیم می شود ،ای غریب شهر غربت کجایی ؟در کدام گوشه ی این شهر به یاد مادرت روضه ی پشت در را زمزمه میکنی ؟کجا نغمه ی ای وای مادرم سر میدهی و با چه کسی درد تنهاییت را تقسیم میکنی ،عزیز جانم فردا جمعه است زماد میعادمان ،میشود صبحدم که چشمان بی فروغم را باز میکنم صورت زیبای تو اولین تصویر پیش روی دیدگانم باشد؟بس است تنهایی ،بس است بی تو زیستن ،حرامم باد ذره ذره ی هوایی که بی تو نفس میکشم ،حرامم باد هر جرعه ابی که بی یاد جد غریبت مینوشم ،صاف و ساده بگویم آقا خیلی دلتنگت هستم ،دنیا پر از غم و.کینه و دشمنیست و تو هنوز نیامدی .راستی اقا صدای زجه ی مادران بی کودک را میشنوی که در فراغ فرزندشان در تب.و تابند ،اقا به جان مادرت به فریادمان برس ،دنیا را اب برد و ما را خواب اما شما که بیداری شما که چشم خدایی ،ببین چقدر بی کس و گرفتاریم ببین چگونه سردمداران ظلم میتازند و می تازند و می تازند...اقا ما بدیم و بی لیاقت اما به خدا این جدایی تاوان خیلی سختیست برای گناه های بی شمارمان ،شرممان باد که اینگونه با دست خود از معشوقمان دور افتاریم ،ننگمان باد که یادمان رفته در گوشه ی این دنیا مردی تنها و غریب از جنس باران و نور در انتظار دعای صبحگاه ماست تا بیابد و بگیرد انتقام مادر جوانش را تا بیاید و پر کند این شهر مرده را از رنگ و بوی زندگی ...جان من بر این کوردل بی لیاقت منت نه تا فردا صبح قبل از دیدن هر چیز و هر کسی روی شما را ببیند و عطر شما رو استشمام کند  ،میخوابم با این خیال که فردا  جمعه،اخرین روز فراغ و جداییست و امیدم به فریاد انا المهدی شماست ،خدایا خیالم را به حقیقتی شیرین و دل انگیز مبدل کن ،امین یا رب العالمین
1391