1421
1411

بیاید مروری به خاطراتمون بکنیم خیلییی دلم واسه اون وقتا تنگ شده  

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

😍

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

از این دمپاییا من سبز و آبیشو داشتم

مامان فاطمه خانم 🤩و محمدحسین خان😇             ‌‌‌‌‌‌‌       وزن اولیه ام ٨٢.٢٠٠ 😤 با کالری شماری و ورزش تا تولد یک سالگی گل پسرم میشم ۷۰ کیلو به امید خدا💪🏻
دمپایی های پسر شجاع ک جلو بسته بود و پاهامون توش عرق میکرد

ای جانننن😍😍😍😍😍من سبزشو داشتم

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت بشـــــم  بعد ۴سال و نیم به عشقم رسیدم  بعد کلی سختی و استرس و زحمت آخرش بهم رسیدیم  
1432
1427
1331