1421
1389
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99547 بازدید | 1416 پست

وااااای من میمرررردم برای اینا وااااای خدا،چه بوی خوبی ام داشتن،

بعداینا خودکارای خوشبوهم اومد 😂

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚

کاش اون دل خوشیایی کودکیمون هیچ وقت تموم نمی شد

حیف زود گذشت!

حیف دیگه نیس اون دلخوشیها

حیف......

دلم تنگ شد😔

نیش نامرد از نیش عقرب بدتر است ،                           پس بزن عقرب که دردش کمتر است 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم دارم گریه میکنم همع خاطراتم همه بچگیم برادر عزیزم پدرم یادش به خیر وای چقدر خوب بود ما هفت تا می ...

خدا رحمتشون کنه عزیزدلم خدابهتون صبربده 💔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3204921/شوهرم-از-خونه-پرتم-کرده-بیرون-لطفا-یه-لحظه-بیاید

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
1436

توروخدا گزارش بزنید خیلی مهمه مرسی دوست جونیا براتون دعا میکنم

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

الان كه نگاه كردم به عكسا ديدم هممممه اينارو تو بچگي داشتم ولي از دوران بچگي متنفرم تمام بچگيم به دعواهاي الكي بابا مامانم گذشت در دل كردن مامانم كه تمومي نداشت خرد شديم ما هيچ وقت بچگي نكرديم😓

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒

خداخیرتون بده، منم دهه شستی ام، تاپیک گذاشتم علاقمندیم تا برای پسر ام یه سری از کارتونهای زمان خودمون رو دانلود کنم، از وقتی بعضی کارتونها مثل باب اسفنجی رو دیدن پسر بزرگم بی ادب شده منم کلا همه روپاک کردم حالا میخوام همون قدیمیها که ازعاطفه  ومهربونی بود روبرا شدن بزارم

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
وااااای من میمرررردم برای اینا وااااای خدا،چه بوی خوبی ام داشتن، بعداینا خودکارای خوشبوهم اومد 😂

اگه اون پاکن ها رو میگی ...منم اره 

نداشتیم بخریما اصلا من یاد ندارم داشته باشم ...هم کلاسیهام داشتن ...یه بوووی خوبی داشت

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1394

از همگی ممنون عالی بود 🌹🌸😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
اگه اون پاکن ها رو میگی ...منم اره  نداشتیم بخریما اصلا من یاد ندارم داشته باشم ...هم کلاسیهام ...

اره عزیزم ریپلی کردم ولی نشد،یادش بخیر اصلا توخیالمون چه چیزعجیبی بوووود،انگاری که ایفون ایکس الان باشه 😂 دوران ماهمین بود دیگه چشم ودل سیربودیم برای این چیزا خودمونوناراحت نمیکردیم فقط پی بازی و خوشگذرونی،اخرش چرکولک وکثیف میومدیم خونه 😂

الا خوبه ما دهه هشتادیا بریزیم سرتون و توهین کنیم و بهتون بگیم وای چقدر پیرین و فلان ....؟  ای ...

چون اینجا نی نی سایته

سایت مادران و زنای متاهل

میخوایم راحت یسری حرفا بزنیم که یه مجرد نباید بشنوه نمیدونم چقد بی حیایین شما 

بخدا من حضور مردا رو راحت تر تحمل میکنم تا شماها رو

لطفن برای پدرم یه صلوات بفرستین😔💔
1418
خداییش چقدر شعرای بچگیمون پر محتوا بود    

آره مخصوصا آن مان نواران معانی زیادی در خودش گنجانده بود😂

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
مادرتون با شما دردو دل میکرد؟

اره ساعت ها اشك ميريخت كه به خاطر ما داره زندگي ميكنه اينكه عمت فلان حرف و زد بابات فلان كارو كرد

الان كه ازدواج كردم ميفهمم مقصر مامانم بود ولي تمام بچگي ارزو ميكردم بميرم مامانم بتونه طلاق بگيره يا دعا ميكردم بابام بميره مامانم راحت بشه

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
اره ساعت ها اشك ميريخت كه به خاطر ما داره زندگي ميكنه اينكه عمت فلان حرف و زد بابات فلان كارو كرد ا ...

بیچاره مادرتون درکش کنین مقصر هر کسی بود شرایط حتمن براش سخت بود اون دوران

لطفن برای پدرم یه صلوات بفرستین😔💔
1437