1421
1411
عنوان

بیاید عکس های دهه ۶۰ و ۷۰😍😍😍😍نوستالژی بازی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 99560 بازدید | 1416 پست

شیر شیشه ای ,تمبر هندی های اندازه سکه دوزاری، مداد لاک پشت و اون مداد گلی خوش رنگا، خودکار استدلر، از اون خودکار چن رنگا، تراش رومیزی، ماکارونی لاکچری ترین غذا، تیتراژ برنامه کودک بغبغو، لحاف های کرسی، کتونی های دو چسبه، آدامس شیک، یخمک، بستنی دو قلو

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

من ک اهل سر و صدا نیسم اصولا فقط خاستم نشونت بدم ک چقدر کار وقیحانه ایه وسط حرف و خوش و بش بقیه بپری ...

نظرت محترمه...فقط توهین نکن..ی خانم با وقار رفتار میکنه

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!تیکر به وقت کنکور 😍
1401
الا خوبه ما دهه هشتادیا بریزیم سرتون و توهین کنیم و بهتون بگیم وای چقدر پیرین و فلان ....؟  ای ...

واقعا اره..

یه جوری میگن وای ده هشتادیه انگار جرم کردیم.

به آدم بر میخوره.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1394
1391
واقعا اره.. یه جوری میگن وای ده هشتادیه انگار جرم کردیم. به آدم بر میخوره.

من بهم بر نمیخوره چون میگم خب نمیتونن درک کنن یه نسل جدیدی اومده روی کار و الا نسل جوونو تشکیل داده و در اینده مملکت میفته تمام و کمال دست اینا ...

ولی خب اگر نمیتونن مارو درک کنن توهینم نکنن 

وقتییم داریم تو یه تاپیک خوش میگذرونیم باهم و سالم بدون غیبت و حرفای خاله زنک نیان تاپیکمونو بهم بریزن 

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
1339