2726
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49820 بازدید | 438 پست
میشه سوالمو جواب بدید؟؟ چند بار پرسیدم کسی جواب نداد

مامانت دوست داره شاید خواسته این بحث تموم بشه مادرا معمولا بچه هاشونو دوست دارن شاید خسته بوده حالش خوب نبوده.درمورد باباتم کلا تا دخترا ازدواج میکنن شیرین تر میشن چون دور تر میشن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
داری در مورد پدرش حرف میزنی ها. فکر نکنم حتی خود استارتر هم دلش بیاد به باباش بگه غلط کرده. کاسه ی د ...

به تظرم منظورش خواهر استارتر بود

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تظرم منظورش خواهر استارتر بود

تو این یکی پست اسم خواهرشو نیاورده بود . داشت از پدرش حرف میزد. بعدشم خواهرش باش . من یکی به خواهرم بگه غلط کرده به دونصفش میکنم حتی اگه از خواهرم دلخور باشم. خواهرو پدر نداره

تو این یکی پست اسم خواهرشو نیاورده بود . داشت از پدرش حرف میزد. بعدشم خواهرش باش . من یکی به خواهرم ...

منم جرش میدم.من فک کردم خواهرشو میگه

2728