2703
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
مامانم هم نموند باهاش صحبت کنم یعنی براش مهم نیستم؟ اونم دوسم نداره؟ خیلی ازش ناراحت شدم مگه بچش ...

مامانتم ناراحت بوده.ولی نمیخاسته سر اینکه کی مقصره حرف بزنه که دلت بشکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پاشو بیا تاپیکم  بدنم درد نمیتونم تگتون کنم ختم از دست ندید حیفه بچه ها حاجت گرفتند ازش درخواست دادند باز 

با اجازه اسی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2456

به نظرم اخلاقت جالب نیس.میتونستی یه کم بیشتر توضیح بدی که میل نداری.اینجوری رفتار کردی،فکر کردن از چیزی ناراحتی،از طرفی معلومه،بابات از قبل هم دلش پر بوده از دست کارات،

دهه هشتادی هستی؟

اینی که تعریف کردی ،معلومه که فقط این یک مسیله نیس

اگه فقط بخواید محدود کنید فکرتونو و بگید،بابات بخاطر یه شام نخوردن این کارو کرده،و اسی هم بگه بله

خب!!!!همه حقو به اسی میدن و میگیم کار باباش اشتباه بوده.

اما معلومه قبلا با رفتارات خیلی حرص دادی

من متوجه نمیشم،یعنی چی،گ؟بابات باهات حرف زده،حتی نگاهش نکردی.جوابشو ندادی،این نهایت بی ادبیه.اونم در حق پدر

پدر و مادر خیلی باارزشن.دوستت نیست که ،این چه رفتاریه.

به حرفش اهمیت ندادی،اونم ناراحت شده.حق داره.

این همه بچه بزرگ کن،زحمت بکش.اخرش حق نداشته باشی بهش بگی بالا چشمت ابرویه

2714
هزارتا بهم بد و بیراه گفت برگشته به مامانم میگع گفته بودم یدونه بچه میخوام  یعنی من اضافیم نم ...

خب واس تو اونجوی گفته مامان من همیشه بهم میگف

توروخدا نمیداد به ما ما بچه دارنمیشدیم بعد ۴سال ک ب خداالتماس کردیم تورو داد بهمون و چیزی رو که بازور بخوای میشه مصیبت تو مصیبتی برامون😢😢😢

استارتر ترکی شما؟؟؟؟

تو شوکم حس پس زذه شدن دارم⁦☹️⁩😢

چندسالته؟

به جای روضه گوش دادن ، برای ثواب بهتره احترام بزرگترت رو نگه دار ی.... خیلی رفتارت بی ادبانه و طلبکارانه بوده

بچه بازی ها چیه؟

اینهمه با زحمت بچه بزرگ کرده... حالا دو لقمه میخوردی . یا مودبانه میگفتی ممنون میل ندارم بعدا میخورم.

مامانم هم نموند باهاش صحبت کنم یعنی براش مهم نیستم؟ اونم دوسم نداره؟ خیلی ازش ناراحت شدم مگه بچش ...

مامانت خیلی دوست داره 

اونم از شرایط پیش اومده ناراحته چون کاری از دستش بر نمیاد

از طرفی ممکنه از ترس اینکه بابات بهش گیر بده که چرا رفتی پیشش و تو لوسش کردی نیامده

در غیر اون صورت در بیشتر مواقع مامانت خوبه باهات

مامان منم وقتی ناراحت میشن فوری خوابشون میگیره 

---------

در مورد پدرت ایشون حساسن 

میفهمم خیلی پیش میاد که والدین بین بچه هاشون تبعیض قائل میشن

ماهم توی خونه از این مسائل داشتیم اما گذشت

هرچی میگه خوب بد درست غلط بگو چشم 

کار سختی هست اما شدنیه 

بقول دوستان خودت رو برای بابات لوس کن

مثلا از بیرون میان برو فوری چایی بیار 

یا میخوان برن بیرون برو بدرقه بوسش کن

بگو وای سرما نخوری بابا جونم بزار کت بیارم

سردرد یا سرماخوردگی ساده میشن

مثل پروانه دورش بچرخ ناز بکش

رو کسانیکه میدونی حساسن همیشه خوب شون رو بگو

مثلا بگو عمه خیلی خوبه 

میگن بیا شام بگو میل ندارم اما بخاطر بابا جون میام 

خلاصه با چشم عقل برو جلو نه با چشم قلب

مطمئن باش اوضاع به نفعت میشه

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

مثلا اگه بابای منم ببینه ناراحتمو گریه گردمو تو خودمم و غذا نمیخورم بهم میریزه چون فکر میکنه با پسر در ارتباطمو اون اعصابمو‌ خورد کرده ، کلا از این ناراحت میشه خیلی که با پسر حرف بزنم و همه چیم به پسر ربط میده اینجور مواقع

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

نیس هرکی ازدواج کرده خوشبخت شده .از چاله در نیای بیفتی تو چاه حالا

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706