2703
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست

اسی عزیز هیچ وقت فکر نکن ازدواج میکنی خوشبخت میشه یکم از درد و دلایه مامانتو یادت بیار. ببین چقد مامانت با بابات خوشبخت شده شوهرم یکی مثل بابات هیچ فرقی نمیکنه حالا ممکنه مشکلش فرق کنه. هیچ وقت بخاطر فرار از شرایط الانت ازدواج نکن چون اونجوری حتما حسرت زندگی الانتو میخوری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

منم جلو همه توجمع بهم امرو نهی میکنه.چندوقت پیش توجمع خاله هام سرسفره بهم گفت انقدر نروتوگوشی وشروع کرد این گوشیافلانه وفضای مجازی بده و...چندروز بعدش خالم توجمعمون رید به دخترش!کلا توهرخانواده ای ازین بحثاوناراحتیاهست من اولش خیلی گریه میکردم و..ازیه وقتی ببعدگفتم سلامتیم مهمتره هرچی میخوان بگن بگن وعصبانیتم وگریه زاریام کمترشد

2720
گفتم میل ندارم شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس حالیش نیس حرف خودشو میزنه

منم بابام میگه بیاشام یاناهارمیلم نداشته باشم بااااید بزور بخورم تاراضی شه.نرم سرسفره کلیدچیزمیگه ولی دیگه عادتشون دادم وقتایی ک میل ندارم نمیرم سرسفره دیگه عادت کردن البته غر واه وپوف میکنه ها .ولی به من چه اعصاب خودشوخوردمیکنه

اول از همه دختر جان فکر کنم سنت کمه یه ذره ک بزرگ تر بشی پدرمادرت رو بیشتر درک میکنی

دوم اینکه حالا میرفتی سر سفره چیزی نمیخوردی چی میشد مگه یا با لبخند و احترام برمیگشتی به بابات میگفتی باباجون میل ندارم نوش جون

بابات مثلا یه چیز میگه پشتت رو میکنی بهش؟😯یا بی محلی میکنی؟

مگه بابات همسن شماست یا مگه ازت کوچکتره که بی احترامی میکنی 

انقدر زندگی سخت شده که، یه ذره میخوای پول دربیاری انقدر سخته که، پدرت رو درک کن

هرچی بیشتر به پدر و مادر احترام بزاریم و بیشتر بهشون محبت کنیم به نفع خودمونه

چون دعای خیر پدر مادرت پشتته و همیشه بهت افتخار میکنن❤

2714
منم جلو همه توجمع بهم امرو نهی میکنه.چندوقت پیش توجمع خاله هام سرسفره بهم گفت انقدر نروتوگوشی وشروع ...

قصه نخورید بعضی از ماها این دوران رو گزروندیم،آخرش چند سال دیگه میبینید یه جاهایی شماها اشتباه کردید ،یه جاهایی پدر ومادرتون تند روی کردن ،بعد از چند سال مامان باباتون رو میبخشید ،زندگی مثل آب رودخونه در گذره،پس امروز ببخشیدشون،برا آرامش خودتون 

یه کلاس ورزشی برو اونجا ناراحتیت رو تخلیه کن،یا کلاس موسیقی یه چیزی که آرومت کنه،اگر درد خانوادگی میخوای بشنوی بیا پای درد ودل من که هیچ وقت نکردم ،تا کرک و پرت بریزه،یه مادر داشتم از نامادری بدتر،صد رحمت به مادر شوهر،الان هم داره ارث پدریم رو میخوره،طوری بد بود که بابام به خاطر من هر روز وسط ماجرا بود

اسی با اجازه

لطفا وارداین لینک بشین وعکس دخترمولایک کنین

دومین عکس هستhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3230086/عکس-بچه-هاتو-بذارید-جایزه-ببرید

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

اسی جان شما مقصری و خانوادت دارن به شدت از کارات اذیت میشن.البته پیداست دختر خوبی هستی اما بی تجربه ای .یه کم هوای خانوادتو داشته باش. خانواده دیگه تکرار نمیشه واس آدم.

2706