2410
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

کارات رو مخه بابات همچین هم بی ربط نمیگه

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی اینا از بیکاریه . یاد گرفتیم فقط درس بخونیم و مدرک بگیریم . بعدش علاف تا قیام قیامت . 

دخترهای امروزی هیچی بلد نیستن . هیچ علاقه ای هم ندارن یاد بگیرن . فقط گوشی . تلوزیون . 

بعد میگیم چرا مملکت پیشرفت نمیکنه . همه شدن مصرف کننده . 

2720

ده سال از سنت عقبی .من مطمئنم با شوهر و خانواده شوهرم راه نمیایی .حتما تو اخلاقت تجدید نظر کن .اگه تونستی خونه پدرت ،جو رو درست کنی در اینده هم خوشبخت میشی .برو‌مشاوره حتما حتما .

دلم داره میترکه دارم گریه میکنم مرسی درکم کردید

من مامان بابام طلاق گرفتن چند سال پیش بابام بودم بعد بابام یه زن گرفت شیطان کلی اذیتم کرده بهم بدوبیراه گفته مثل شما جایی نداشتم برم بابام هم انگار نه انگار مثل شما تو خونه پدرم رو در میاورد کلی گریه نمی دونستم کجا برم نامزد هم کردم نامزدیمونو زهر مار کرد کلی من وشوهرم رو اذیت کرد رفتم سر خونه زندگیم خیلی چیزارو دخالت کرد کلی بهم دروغ گفت وکلی سو استفاده ها ازم کرد بابام هم صبح تا شب سرکار من رو آدم حساب نمی کرد منم بعد مدتها با مامان خودم حرف زدم و رفتم دیدمش از قبل که حالا من نرفته بودم میگفت رفتی پیش مامانت اینقدر گفت آخر من به لج اون رفتم بابام که فهمید گفت من دیگه دختری ندارم چون رفتم مامانم رو دیدم الان خیلی وقته نه بابام رو دیدم نه داداشم انقدر از من بد گفته داداشم بهم محل نمیده

گفتم میل ندارم شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس حالیش نیس حرف خودشو میزنه

راست میگه بخدا بعضیا اصلا حرف حالیشون نمیشه پدر شوهر منم همین جوره میریم خونشون همچین گیر میده به شام یا ناهار خوردن مادرشوهر هم بدتر دوسه دقیقه.یه بار میگه یه چی بخور.چایی بیارم چایی بیارم....بخدا میخام سرما بکوبم به دیوار همچین رو اعصابن....انگار ما از قحطی اومده باشیم وپشت کوه باشیم وهیچ وقت هیچی نخورده باشیم .....من نمیدونم این قدیمیا چرا رو مخ میرن اصلا درک نمیکنن

2714
من مامان بابام طلاق گرفتن چند سال پیش بابام بودم بعد بابام یه زن گرفت شیطان کلی اذیتم کرده بهم بدوبی ...

زندگیه تو سخته .خدا انصاف بده .حالا با مامانت خوبی؟ ازدواج کرده؟ همسرت خوبه ایشالله؟

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

کاش من و تو زودتر ازدواج کنیم و راحت شیم

همین امروز کلی بخاطر خودم و غریبیم گریه کردم

التماس دعا

سخت بود ولی تونستم   
زندگیه تو سخته .خدا انصاف بده .حالا با مامانت خوبی؟ ازدواج کرده؟ همسرت خوبه ایشالله؟

آره خوبه ازدواج کرد مرده ولش کرد یعنی زنش برگشت گولش زد گفت زنم طلاق میگیره من نمیخوام اونو اونم که ساده قبول کرده انقدر اون گفته خوبه شوهرم ممنون خدا عین نامادری من نصیب کسی نکنه یعنی عین این کم پیدا میشه سه چهار تا شوهر کرده بوده😒

2706