2733
2734
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست
شما چقدر منطق دارینو مودبین و احترام بزرگتر سرتون میشه ماشالا

اینا یه مشت بچه هستن که احترام سرشون نمیشه بیچاره پدر مادراشون -حتما به پدر خودشم هم همین توهینارو میکنه-بعد اومده اینجا داره به بقیه هم مشاوره میده عقل کل-خوب بهش گفتی دستت درد نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو بیا بزن ولی نفرینت میکنم تا دستت بشکنه؛ پیرمرد خرفت، شام نخوردم که نخوردم، اصلا ظرف رو بده، ...

شما چند سالته اینقدر قشنگ و مودبانه به بچه های مردم مشاوره میدی خانم  این چه طرز صحبته حرف نزنی سنگین تری

تو شوکم حس پس زذه شدن دارم⁦☹️⁩😢

هیییی، دختر قدرباباتو بدون هر چیم بگه باز پدرته سایه سرتونو من ده سالم بود که بابام گزاشتو رفت الان ۲۷سالمه هنوز ازش خبری ندارم کلاس اول راهنمایی بودم که از بس فشار مالی بهمون فشار میآورد مادرم که مریض بود من و برادرم میرفتیم سرکار درس و مدرسرو ول کردم چه مصیبتایی که نکشیدیم اگه پدرت میبینی عصبانیه کاری نکن که عصبانی بشه اونم بنده خدا خستس دیگه کار میکنه صبح تا شب عزیزم

2731
به دل نگیر، می دونم روی مخه ولی باباها اوف اوف نکنن شبشون روز نمیشه، منم بابام یه نفس فحش میده، به ه ...

آخه چرا؟ بابای منم خیلی فحش میده خیلی جلو شوهرم خجالت میکشم ابرو ندارم دیگه

شوخی میکنی دیگه حتی شوخیش هم زشته

قبلاً هم از این دست کامنتها زیاد میذاشت 

ظاهراً که جدی میگه و شوخی ای در کار نیست

اینکه پدرو مادرتون رو کتک بزنین و از این دست حرفا 

حتی میگفت با شوهرتونم هماهنگ بشین و باهم پدرو مادرتون رو کتک بزنین .....

فقط اینکه چه هدفی داره از اعلام عمومیه همچین کارِ

سخیفی  ، فقط خدا عالمه 

اخییی الهییی😢😢😢

ببین پدرا تا وقتی داریشون قدرشو نمیدونی ولی تا خدایی نکرده خدایی نکرده از دست بدیمشون عاشقش میشیم همش میگیم خدایاا خواهش میکنم یکبار دیگه بیاد و برام غرغر کنه 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738

خیلی بدِ یکی تو خونه فاز غم برداره انرژی منفیش به بقیه هم سرایت میکنه، پدرتونم دوست داره وقتی خونست شما رو سرحال ببینه 

به دل نگیر احتمالا مثل شما که گفتین بابام دیوونه شده اونم پیش خودش فکر کزده دخترش دیوونه شده😑

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

چرا سکوت میکنی یکروز وقتی خواهرت خونه نبود و بهت گیر داد یا عمدا عصبیش کن بعد هر چی تو دلته بهش بگو چرا ازم بدت میاد من چه فرقی بااجیم دارم منم از کمر تو عمل اومدم منم بچتم چرا جلو همه تحقیرم میکنی خوردم میکنی تو باید سر پناهم تکیه گاهم باشی نه که همیشه ارامشم بگیری و جلو کسو ناکس خوردم کنی چنتا از رفتارایی که جلو مهمونا داشته یادش بنداز باباهای بد اخلاقو باید ادب کرد و یادشون انداخت چکار دارن میکنن بهتر میشه باهات شاید بترسی اما نتیجشو میبینی من تجربش کردم 

اوووه گفتم چی شده،،، خب تو هم احتمالا ادا اطوار زیاد داری و مدام قهر میکنی،، از دید یه مادر دارم نگاه میکنماااا،، من پسر کوچولوم غذا نمیخوره اعصابم خورد میشه،،، چون حس بدی بهم دست میده،، ادا اطوار نیا  زیاد

سلام این لینک یه فروشگاه اینترنتیه یه سری محصولات منحصر به فرد در زمینه آرایشی وبهداشتی با بهترین برندهای دنیا رو داره.مثل رنگ مو .شامپو های تخصصی.ماسک مو وخیلی چیزهای دیگه.حتی محصولات غذایی هم داره 

https://www.measomarket.com/?ref=133

یه سر بهش بزن

2706