2726
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49820 بازدید | 438 پست
رک میگم ناراحت نشو به دل هم نگیر تو مشکلی نداری،مشکل اینه ک گیر خانواده ی روانی افتادی والدین و خا ...

نه اتفاقا این طورام نیست که شما میگی

متاسفانه اینجا همه فقط یه بعد قضیع رو تعریف می کنن همه هم طرف گوینده که همون استارتر تاپیکه می گیرن

اصلا بخث غذا خوردن به نظرم اینجا مطرح نبست بحث سرتغ بازی وحرف گوش نکردنه شما اصبا از کجا میدونی این بنده خدا چه قدر لج خانوادشو در آورده که بروزش سر سفره بوده ببین چه قدر رفته رومخشون اینحا نمیان بگن که مام اذیت کردیموگرنه به قول شما همه روانین

در ضمن اسی جان ناراحت نشیاکلی گفتم

من شیعم،حیدر آقامه  

خیلی حساس هستید

انگار خانوادگی 

خالا یکی نیاد سر سفره

شما هم الان داری پیاز داغ اضافه میکنی

سعی کن یه راهی برا سرگرم شدن و خلاص شدن از فکر های منفی پیدا کنی

باباست دیگه 

همه ما تجربه گیر دادن داریم دیگه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یک روزی پشیمون میشی  درسته الان حوصله اونا رو نداری ولی پدر و مادر با ارزشترین داراییشون فرزندشونه خب حتمی تو هم از نظر اونا دیونه شدی 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

سلام عزیزم

متاسفانه بعضی پدرها فقط اسما پدر هستن و بزرگ نشدن و در رابطه با اعضای خانواده نمی دونن چطور رفتار کنن. ممکنه از جایی دلش پر بوده سر تو خالی کرده دیگه کاریش نمیشه کرد بدون بازم این پدر با این خصوصیات دوستت داره و پشت گرمی توعه سعی کن زیاد جلو چشمش نباشی سعی کن استقلال مالی داشته باشی کار کن سرت شلوغ باشه ...چاره چیه بهونه دستشون نده تو مجبوری فعلا پیششون باشی پس سعی کن باهاشون همراهی کنی توی خونه کم حاشیه باش تا ازدواج کنی و برس سرخونه زندگیت سعی کن مهربونی کنی بهشون تا کم بیارن به هرحال ازدواج هم بکنی باید وجهه ی خودت رو پیش خانواده ی همسرت حفظ کنی و همسرت فکر نکنه بی کس و کاری و هیچ کس دوستت نداره سعی کن طوری رفتار کنی که همیشه پدر و مادرت پشتت باشن...عزیزم این روزها هم می گذره و وقتی توی زندگی افتادی حسرت همین گیر دادن های پدرت رو هم میخوری...منم پدرم کم اذیتم نکرد اما دوستش دارم و پدرم هم خیلی دوستم داره و همیشه می گه من پدر خوبی براتون نبودم اما همیشه بهش روحیه می دم و می گم بهتر از تو کسی رو ندارم ...این‌موقعیتی که توش هستی رو یه آزمون از طرف خدا بدون فکر کن خدا می خواد صبرت رو بسنجه...سعی کن مستقل بشی از لحاظ مالی البته پز هم ندی بهشون و خودت رو همیشه نیازمند به پدرت نشون بدی اینطوری پدر حس بهتری داره وگرنه فکر می کنه از خودت در اومدی ...ان شاءالله خوشبخت بشی

همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

به نظرم رفتارهای خودتون 

این حالتهای که میگیرید مداحی گوش دادم وگریه کردم و.. چون قبلش هم دوعاتون شده بود خانوادتون این رفتارهارونرمال نمیدونن خیلی تولاک خودتون نباشید سعی کنید باخانوادتونن همراه باشید 

سازمخالف به نظرم زیاد میزنید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
۲۵

عزیزم میدونم ناراخت میشی شاید بابات اینطوری ابراز علاقه ات بت میکنه .اگه واقعا بدتش مهم نباشی کاری ب کارت نداره ن اینکه گیر بده لیا غذاتو بخور سعی کن بش نزدیک شی 

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸
2706