2410
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
هزارتا بهم بد و بیراه گفت برگشته به مامانم میگع گفته بودم یدونه بچه میخوام  یعنی من اضافیم نم ...

😐😐😐 😐😐😐😐😐😐حييييف ك نبايد ب پدرو مادر بي احترامي كرد

غصه نخور عزيز دلم دلشون از جاي ديگه پره اينجوري خالي ميكنن مطمئن باش ي خار بره تو دستت ضعععف ميكنه برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

عزیزم بابات هیچ منظوری نداشته چون شام نخوردی ناراحت شده فک کرده شاید ناراحتی محبتشو اینطوری ابراز کرده

ایکاش میرفتی سرسفره باهاشون غذای خیلیی کم در حدی که با غذات حتی بازی کنی یکی دو قاشق میخوردی 

من خیلی شبا با اینکه اصلن میل ندارم بخاطر دل مامان و بابام که یوقت نگرانم نشن میشینم سر سفره

من درکت میکنم دختردایی منم دقیقا همین شرایطو داشت.دخترداییم یک اشتباهی کرد ک توی دوران نوجوونیش ک پدرمادرش باهم مشکل داشتن طرف مادرشو میگرفت رفت شکایت کرد ک بابام نمیزاره درس بخونمو..... 

همین شد بهانه ک داییم باهاش بد بشه 

جنگشون ادامه داشت تا موقعی ک دخترداییم ازدواج کرد دید ب پدرش نیاز داره کلی زبون ریخت کلی تلاش کرد الان رابطش با پدرش خوب شده.تا قبل ازدواجش فقط بی محلی میکرد باباشم باهاش بد بود.تلاشتو بکن توام.میتونی رابطتتو خوب کنی.دایی من علاوه بر فحاشی کتکم میزد.هیچ پولی هم خرج دخترش نمیکرد.جهازو سیسمونی هم نداد بهش.تا الان ک دخترداییم تونسته داییمو عاشق خودش کنه.اگ دخترداییم لج نمیکرد تلاش میکرد برا خوب شدن با پدرش تو همون مجردیش رابطش خوب شده بود با پدرش

2720
بهش بگو بیا بزن ولی نفرینت میکنم تا دستت بشکنه؛ پیرمرد خرفت، شام نخوردم که نخوردم، اصلا ظرف رو بده، ...

🤣🤣وای خندم گرفت ولی خیلی بد حرف زدیا وای خدایا

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
2714
بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

ازدواج هم میکنی، خوشبخت هم میشی، بعد میای خونه پدرت مهمونی با خواهرت به همه ی همه ی این روزا می خندین، عین من... امشب خونه پدرم بودم چون همسرم نبودن، انقدر یاد می کنیم روزای مجردیمونو که یه روزایی واسشون گریه می کردیم.

باباها دلشون گنجشکیه، دلشون میخواسته کانون گرم خانواده رو، رفتی زدی تو برجک ارزوها، توقع یه اوف اوف هم نداری؟!😋😋😋

گفتم میل ندارم شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس حالیش نیس حرف خودشو میزنه

بنظرمن بابات به دورهم بودن بیشتر اهمیت میده اگم اشتها نداشتی باید به احترام پدرت می رفتی سرسفره خب یه لقمه ورمیداشتی خودتو با اون مشغول میکردی.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
بهش بگو بیا بزن ولی نفرینت میکنم تا دستت بشکنه؛ پیرمرد خرفت، شام نخوردم که نخوردم، اصلا ظرف رو بده، ...

شما چقدر منطق دارینو مودبین و احترام بزرگتر سرتون میشه ماشالا

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

اي بابا عزيزم بابايي ديگع عصبي شده 

باباي منم همينه 

چقدر ازدست شما بچه ها حرص بخوايم 

شايد يهو لجش گرفته كه واي چقدر اين بچه حرصمون ميده 

بسپار به همون حضرت خانوم  تا كمكت كنه .

بايد ميرفتي مينيستيريوس مثلا داري ميخوري 

ما پدر ومادرا خوشمون مياد بچه احتراممونو بگيره يلتزمون حساب ببره 

اللهم عجل لولیک الفرج ...
گفت بیا شام گفتم میل ندارم بعد قاطی کرد قاشق پرت منم فقط زل زل تی وی میدیدم اصلا برنگشتم کارهاشو ب ...

کاری نداره

بخاطر جلوگیری از همه این اتفاقات بایست بی صدا میرغتی حداقل دولقمه غذا میخوردی

شما که میدونی بابات اینجوره، بخاطر جلوگیری از این همه نارتحتی و جر و بحث و فحش، پا رو دلت میذاشتی و غذا میخوردی

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
ولی ازدواج کردی به همسرت بگو کتک مفصلی بابات رو بزنه؛ به همسرت بگو میخوام گریش رو ببینم 😡

وا من اصلا شما رو نميفهمم 

باباي من خيلي عصبيه 

ولي ميشكنم دستي كه روش بلند بشه باتمام دعواها و بديايي كه بهم كرده 

عشقمه زندگيمه بابامه

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2706