2410
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
جدی اینجوریه؟آدم ازدواج کنه عزیز تر میشه؟

اره من با مامانم خیلی حرفم میشد بعد عمم میگف بزار شوهر کنه همچین دلت تنگ میشه مامانم گفت اصلا ولی الان هر روز زنگ میزنن بیا خونمون یه احترامی میزارن به من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

هنوز ازدواج زوده واست .....تو خونه شوهر انقدر شوهر و خانوادش و .... چرت و پرت میگن ادم باید صبور باشه دندون رو جیگر بزاره ..فعلا همون جا تو خونتون تمرین کن صبور بشی ..... بابات غر زده عصبی شده چرا شام نخوردی بنده خدا دل نداره ببینه تو شام نخوردی ادم بدی بود میگفت اخ جون به درک شام نخورده

2720

استارتر دیگه بدتر از من که نیستی

پدر مادر برادرم هر 3 وحشین و بد دهان و بد رفتار 

و هر سه دست بزنشون 20 

سالهاست باهاشون سر ک سفره غذا نمخورم دو تا خواهر داشتم ممتاهل اند 

تازه من 31 سالمه مجرد و ب پشت و پناه

برو خدا رو شکر کن

تازه بابات کتکت نزده !!!!!!جایم نبودی با سه نفر چه میکردی!!!!!!!!!!!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
مامانم هم نموند باهاش صحبت کنم یعنی براش مهم نیستم؟ اونم دوسم نداره؟ خیلی ازش ناراحت شدم مگه بچش ...

با من صحبت کن عشقم غصه‌نخور ارزش نداره هیچی ک بحای خودتو‌ناراحت کنی 

تنها امید زندگیمی🧸
خوابم نمیبره سرم داره میترکه دلم داره منفجر میشه  خواهرو بابام باهام قهر باشن برام مهم نیس و ...

نه حتما مامانت خسته بوده بزار فردا بشه حتما به حرفات گوش میکنه مطمئن باش 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2714

کاش میشدی زنه برادر شوهرم میشدی هم تو خوشبخت میشدی هم شوعر من دیگه بهانه ای نداشت برام

اسب نفس بریده را طاقت تازیانه نیست

عزیزم

به خاطر این چیزها به فکر ازدواج نباش فقط بیخیال باش

من بارها داستانمو به صورت خلاصه درباره خانوادم تو سایت گفتم...یه بلاهایی سرم اوردن که خودم بهش فکر میکنم هنگ میکنم که چطور ممکنه نزدیک ترین کسات اینطور باشن....ولی هیچوقت نتونستن با این کارهاشون جلوی ازادیم و پیشرفتمو بگیرن...فقط خودت میتونی بهترین پناه برای خودت باشی....😉

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

دوست داره همه سر سفره باشن باهم و اعصابشم مشکل داره دنبال بهونس به یکی گیر بده پدرتون پیداست😆مدارا کن بهونه نده دستش

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3204921/شوهرم-از-خونه-پرتم-کرده-بیرون-لطفا-یه-لحظه-بیاید

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

توروخدا گزارش بزنید خیلی مهمه براتون دعا میکنم مرسی

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
شما تنها یه راه داری اونم اصلاح خودته،تاپیکاتو خوندم عین بچه ۵ ساله هست توقعاتی که داری نسبت به بقیه
یه دختر ۲۵ سال باید بتونه خودشو سرگرم کنه  یا با مادرش همراه بشه و طبق سلیقه مادرش تفریح بره یا اینکه خودش بتونه مستقل باشه سر کار بره دوست انتخاب کنه و روابطشو برای خودش تعیین کنه.
مادر شما قرار نیست تا اخر عمرش برای شما سرگرمی مهیا کنه یعنی چی که باهات بیرون نمیاد و میره خونه خالتون (طبق تاپیکای قبلیتون دارم میگم)
این سطح دغدغه فقط مربوط به سن خیلی پایین هست
بیچاره کردی خانوادرو ،معلومه عصبی میشن شام نخوری چون میدونن بهونه بعدی در راهه که درست فکر میکنن 
بهونه گرفتی مامانم گوش نکرد درد دلامو!!!درد دل شما در حد سن و سالت نیست در حد یه بچه کوچیکه خسته کرده پدر و مادرتونو 
اصلاح کن خودتو عزیزم 
من رک و راست واست نوشتم که به خودت بیای قصد ناراحت کردنتو نداشتم.
خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️
2706