2726
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست
همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

ای جااانم 

عزیزم منم مجردم خییییلی چیزا دیدم از پدرم تاپیکای قبلم رو ببینی هست ولی چیکار کنیییم خونوادموننن چه میشه کرد؟؟؟ یه جاهایی بوده که سرمو کوبیدم زمیین گفتم به مولاا دیگه نمیکشم ...... درکت میکنم من 

از خدا میخواام به حرمت ارباب به حرمت این شبای عزیز به زودی یه نفر خیییلی خوب جلو راهمون بزاره بیاااد اونقد خوشبختمون کنه  فراموش کنیم همه دردااییی که کشیدیم رو 

💚الهی آمین . الهی آآآاااامییییییییین. الهی آمین💚

خدایا میدانم در کمترین زمان ممکن نیت دلم را به بهترین شکل میدهی من هنوز هم تورا ارحم الراحمین میدانم هنوز هم توراا با نام قاضی الحاجات میخوانم تنها همدم زندگیم معبود من شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتار پدرت اصلا خوب نبود، ولی مشخصه از دوست داشتنِ زیاده که هی اصرار میکنه بیا شام بخور خب! حتما دوست نداره گرسنگی بکشی شاید چون شما با مامانت بحث کرده بودینُ مامانت احتمالا واسه غذا خوردن صدات نزده میخواسته خودش اصرار کنه احساس بدی بهت دست نده، ولی با این بی تفاوتی ها غرورشُ زیر سؤال بردی، یه جورایی ضایعش کردی. پدر عزیز خانواده ست، شما چطور تونستی بعد از اینکه اینهمه صدات زده فقط با سردیُ لج بگی " میل ندارم؟"؟ خب معلومه عصبانی میشه، هر آدمی که بهش کم محلی بشه عصبانی میشه. ختم کلام: وقتی بابات انقدر از اینکه جواب ندادیُ بهش احترام نذاشتی بری سر سفره ناراحت شده و انقدر واسه غذا خوردنت اصرار کرده یعنی واقعا دوستت داره، قدرشو بدون🌹

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2728
مامانمو خیلی دوسدارم و اون فقط برام مهمه به نظرتون نخواست به حرفام در مورد امشب گوش کنه یعنی دوسم ن ...

ن عزیزم مطمعن باش اصلا اینطور ک فکر میکنی نیس مادرا عاشق بچه هاشونن لابد عصبی بوده یا فکرش درگیر بوده

پدر و مادر ادم بداخلاق،غرغرو،مریض هر چی باشن بازم تمام هستی ادمند،پشت و پناه و تکیه گاه ادمند،،اگه ی چیزیشون بشه و خدایی ناکرده دیگه نباشند دنیات تیره و تار میشه،ی دفعه هیچ میشی پوچ میشی،دلت غمباد میگیره و گلوت ی بغض سنگین می شینه،اونا نباشن زندگی بی معنیه ی قسمت از وجودت فلج میشه،میگی کاش بود و هیچ کدوم از این کارا رو نمیکردم کاش اینو نمیگفتم،اونو نمی گفتم،برخلاف میلش اینکارو نمیکردم و ،،،، هزاران افسوس جبران ناپذیر دیگه

تا پدر و مادر هستند قدرشون رو بدونید،بخدا هیچ پدر و مادری بد بچه ش رو نمیخواد،برید و دل به دل پدرتون بدید و ببینید حقیقت دلش نسبت به شما چیه و چطور میتونید راضی و خوشحالش کنید،بابای من ناگهانی جلو چشمم از پا افتاد و تنهامون گذاشت و تا عمر دارم نام و یادش رو تکرار میکنم که مبادا فراموش کنم منم روزی بابا داشتم و ی جاهایی قدرش رو ندونستم😔

برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

بهش بگو بیا بزن ولی نفرینت میکنم تا دستت بشکنه؛ پیرمرد خرفت، شام نخوردم که نخوردم، اصلا ظرف رو بده، بزن تو دهنش ظرف رو؛ بگوش حالا ببین خوبت شد

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
میشه سوالمو جواب بدید؟؟ چند بار پرسیدم کسی جواب نداد

سلام عزیزم. مادرت شما رو دوست داره. اما مادرت الان رو موقع مناسب برای صحبت کردن نمی دونست. چون بی حرمتی میشد به شوهرش. و ممکن بود دعوای شدیدی درست بشه. وقتی بچه از پدر و مادر ناراحت میشه اصلا نباید پدر و مادر زیاد خودشون رو دخالت بدند چون باعث حساسیت زیاد میشه. اگر مادرت سکوت کرد یعنی عاقله و با سکوتش داره جو رو طوری مدیریت میکنه که پدرت فقط عصبانی بوده و چیز واقعی ای نبوده که نیاز به صحبت کردن در موردش باشه. حساسیت ایجاد نکرده.

و این رو بدون توی خانواده هر کسی نقش مدیریت نگه داشتن روابط قوی عاطفی خانواده رو به عهده داره. اگر هر کدام از اعضای خانواده هر وقتی خواستند بیاند سر میز غذاخوری هر وقت نخواستند یا هر وقت خواستند بیاند خونه هر وقت نخواستند یا هر وقت خواستند حرف بزنتد هر وقت نخواستند که دیگه اسمش خانواده نیست. پس هر عضوی از خانواده در مستحکم نگه داشتن روابط عاطفی خانواده سهم بزرگ و مهمی داره. اگر اعضای خانواده از دستت عصبانی میشند یعنی براشون مهمی وگرنه میگفتند این برامون مهم نیست هر کاری دوست داره انجام بده مهم نیست. اعضای خانواده اگر حرص میخورند ما نباید سکوت زیادی بکنیم که بدتر عصبانی بشند یا آنقدر سکوت کنیم که دیگه طاقت نیاریم و مثل بمب منفجر بشیم و اوضاع بدتر بشه. خیلی وقت ها نیاز هست تا حرف بزنیم تا دیگران متوجه بشند براشون ارزش قائلیم. مثل امشب که مادرت باهات حرف نزد چقدر حس بی ارزشی بهت دست داد. دیگران هم همین حس رو بارها از سمت شما دریافت کردند. پدرت و اعضای خانوادت وقتی میبینند شما آزادانه نظم خانه را زیرپا میذاری و قانون خانه را عوض میکنی حس توهین بهشون دست میده پس عصبانی میشند و اونها هم شروع میکنند به توهین کردن. شما با سکوت های بیش از حد و همراهی نکردن خانواده در نظم و قوانین خانواده به آن ها این حس رو دادی که مهم نیستند. میز غذاخوری فقط یک میز نیست. جمع شدن همه اعضای خانواده دور میز به پدر و مادر و بقیه اعضا حس دوستی و خوشبختی و ارزشمندی میده. وقتی یکی از اعضا برای خانواده ارزش قائل نشه و عصرونه بخوره که سیر باشه و صبر نکنه که شب با همه شام بخوره یعنی دیگران مهم نیستند. پس انتظار نداشته باشیم به ما توهین نکنند.

❤دُل دُل اسم اسب امام علی هست❤
ممنون شما هم عاقبت به خیر شید

ولی ازدواج کردی به همسرت بگو کتک مفصلی بابات رو بزنه؛ به همسرت بگو میخوام گریش رو ببینم 😡

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

بابای منو بگو اومده میگه باید ازدواج کنی وگرنه من نمیذارم توی این خونه بمونی.امشب قلبم تیر می کشید.نمیدونی چقدر ازش میترسم.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم

اخ استارتر جون به لبشون كرديا بى محلى چه صيغه ايه ديگ از شدت حرص كارشون به خود زنى رسيده

كار پدرت كه يه وحشيگرى تمام عيار بوده واقعا ولى توم درست رفتار نكردى فك نكن جواب نميدى نشونه ى بزرگواريته اونا بيشتر حرصشون در مياد

راجع به مامانتم ناراحت نباش امشب بات حرف نزده شر بخوابه

گفتم میل ندارم شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس حالیش نیس حرف خودشو میزنه

احتمالا این کار وهمیشه تکرار میکنید...آبجی کوچیکه منم همینطوره ....پدر مادر وکست دارن سرسفره همه بچه ها باشن ....فوقش دوتا قاشق میخوردی .....دورهم بودن خ مهمه .....متاسفانه بعضی ها خ بد ازخانوادت گفتن

دقیییقا من آدم بده هستم پیشه بابام، یبار بعد از دعوا و بحث کلامی با بابام،بهم گفت من دیگه کاری به کا ...

ما تو این دنیا یه وظایفی داریم ک اگه اونارو ب خوبی انجام بدیم خود ب خود زندگیمون عالی میشه

وظیفه ما در مقابل پدر و‌مادرمون اینکه فرزندان خوبی براشون باشیم،ببین چطوری میتونی دلشون ب دست بیاری،از هیچ کاری برای ب دست اوردن دل پدر و‌مادرت دریغ نکن ک خیر دنیا و اخرت تو همینه

ان شالله ک پدرتون هم همونطور میشه ک شما میخاین و شمام همون فرزندی ک ایشون انتظار دارن

ان شالله همسر خیلی خوب هم نصیبتون میشه ک تمام گذشته را واستون جبران میکنه

توکلت ب خدا باشه

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
2706