2726
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49820 بازدید | 438 پست
نه بابا مادرت دوست داره فقط از دست کارای تو خسته شده یه کم به خودت بیا تا کی به خاطر خود خواهی شما ب ...

دنبال بهونه بود نمیدونم چرا

اخه عادتشه از جایی ناراحت باشه باید سر یکی خالی کنه.

مظلوم گیر بیاره حرصشو خالی کنه.

من خیلی شذه شام نخورذم

و مامانم اکثرن به خاطر چاقی نممیخوره

مشکل غذا خورذن من نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داری در مورد پدرش حرف میزنی ها. فکر نکنم حتی خود استارتر هم دلش بیاد به باباش بگه غلط کرده. کاسه ی د ...

درسته .با این حرفا شاید الان حال استارتر خوب شه. ولی مشکلش بیشتر میشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
کاش منم ازدواج کنم

حتما ازدواج می‌کنی .امیدوارم که کسی باشه نازتو بخره.😄

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
دنبال بهونه بود نمیدونم چرا اخه عادتشه از جایی ناراحت باشه باید سر یکی خالی کنه. مظلوم گیر بیاره ح ...

عزیزم شما سعی کن بهونه ندی دست بابات خوب هر کی یه اخلاقی داره شاید پدرتون یه کم اخلاقش تند باشه ولی مطمنا بچه هاشو خیلی دوس داره انشالله خودت یه روزی بجه داشته باشی درکش میکنی 

گفت بیا شام گفتم میل ندارم بعد قاطی کرد قاشق پرت منم فقط زل زل تی وی میدیدم اصلا برنگشتم کارهاشو ب ...

خب عزیزم یه طوری گفتی فک کردم چیه خوب دوست داره که ناراحت شده شام نمیخوری واسش ارزش داری نگرانته خواهش میکنم به جنبه مثبتش نگا کن 😍

دنبال بهونه بود نمیدونم چرا اخه عادتشه از جایی ناراحت باشه باید سر یکی خالی کنه. مظلوم گیر بیاره ح ...

عزیزم باباست دیگه. هزارجور فشار زندگی رو به دوش میکشه. خسته و عصبی همیشه ذهنش درگیر . خب بعضی وقتا خودتم ممکن دق و دلیتو سر یکی خالی کنی. مامانتم حتما بنده ی خدا از شدت ناراحتی نمیتونسته  بیاد پای دردودل شما بشینه. یا با خودش گفته برم الان ممکن باز کل کلی چیزی بشه. مطمئن باش فردا از دلت در میاره 

2706