2410
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

عزیزم خیلی از دخترا با این دیدگاه ازدواج کردن، ولی اونجور که فکر میکردن نشده چون شوهر هم جنسش از پدره، 

سعی کن مهارت زندگی با یه مرد رو یاد بگیری.... تا در آینده ان شاء الله زندگی موفقی داشته باشی..... 

پدرم همیشه میگه دخترم اگه با ما قهر کردی با سفره که قهرنکردی بیاغداتو‌بخور وگرنه گشنه میمونی.

الان که مادر شدم دغدغه های پدر مادرمو درک میکنم. 

البته که ما بی احترامی به پدر و مادر عزیزمون نداشتیم 

اونا تاح سر من هستن دوتا نازدانه با دستای پینه بسته از کشاورزی. همه مونو تخصیل کرده و‌مودب و مفید بارآوردن. اونها بهترینهای من هستن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جون، ی نصیحت خواهرانه دارم، هیچ وقت هیچ وقت و هیچ وقت، بخاطر فرار از شرایط خونه، ازدواج نکن...چون تو این موارد، دیگ خوب و بد طرفت و نمی بینی، الویتت فقط میشه فرار از شرایط. 

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
2720
میشه سوالمو جواب بدید؟؟ چند بار پرسیدم کسی جواب نداد

ن عزیزم مگه میشه مامانت دوست نداشته باشه حتما خسته بود یاناراحت یا حرفی برای گفتن نداشت چون میدونه حق با خودته 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.

راستی خواهرت ک متاهله پس خونتون چیکار میکنه ؟

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2714
ن عزیزم مگه میشه مامانت دوست نداشته باشه حتما خسته بود یاناراحت یا حرفی برای گفتن نداشت چون میدونه ح ...

خودش گفت خسته ام و میدونم خسته بود

اما باز دلم اومد حتما دوسم نداشت نموند باهاش درذودل کنم

چون بابام اونجور گفت که نمیخواسته منو چرا دنیا اومدم

دوس داشتم حداقل مامانم بغلم بوس کنه.

خیلی حس بذی دارم 

خوابم نمیبره سرم داره میترکه دلم داره منفجر میشه  خواهرو بابام باهام قهر باشن برام مهم نیس و ...

بدون شک اوناهم بی دلیل با شما چپ نیفتادن. اخه نمیشه ۳نفر ادم بدون دلیلیک همچین رفتارایی ازشون سربزنه. شاید خودت متوجه نباشی. ولی حتما کاری کردی یا حرفی زدی که همچین شرایطی پیش اومده. نباید یک طرفهبه قاضی رفت

دوستت داره خیلیم داره .ولی ترجیح میده دخترش معقول و قوی باشه .حس کردم مامانت خودش ضعیفه .ضعف تو حالشو بدتر می‌کنه و فرار می‌کنه ازت .

یه مدت تغییر بده حالو رفتارتو .اگه تو اونا تغییر مثبت ندیدی حق با توست عزیزم. 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
خوابم نمیبره سرم داره میترکه دلم داره منفجر میشه  خواهرو بابام باهام قهر باشن برام مهم نیس و ...

نه بابا مادرت دوست داره فقط از دست کارای تو خسته شده یه کم به خودت بیا تا کی به خاطر خود خواهی شما باید خونه تون جنگ و دعوا باشه مثلا میومدی سر سفره یه لقمه غذا میخوردی آسمون به زمین میومد. پدرتم دوست داره که میگه بیا سره سفره وگرنه براش مهم نبود خوردن یا نخوردن شما قبلنم گفتم اگه همه حرفهای پدر و مادر تو هم قبول نداری حداقل ظاهرو نگه دار 

غلط کرده.محلش نزار

داری در مورد پدرش حرف میزنی ها. فکر نکنم حتی خود استارتر هم دلش بیاد به باباش بگه غلط کرده. کاسه ی داغ تر ارگز آش نشیم . ماکه نمیدونیم قضیه چی بوده. شاید هردوطرف به یک اندازه مقصر باشن

خودش گفت خسته ام و میدونم خسته بود اما باز دلم اومد حتما دوسم نداشت نموند باهاش درذودل کنم چون باب ...

حتما فردا از دلت در میاره

2706