2733
2734
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مامانمو خیلی دوسدارم و اون فقط برام مهمه به نظرتون نخواست به حرفام در مورد امشب گوش کنه یعنی دوسم ن ...

داری میگی مامانم خیلی دوسم داره 

عزیزم مامانت شما رو بیشتر از خودت میشناسه دلخور نشو به جای این فکرا بشین یکم از خودت دلجویی کن رو اخلاقای خودت زوم کن دو دوتا کن ببین کجای کار میلنگه فردا هم با مامانت صحبت کن با ملایمت 

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
گفت بیا شام گفتم میل ندارم بعد قاطی کرد قاشق پرت منم فقط زل زل تی وی میدیدم اصلا برنگشتم کارهاشو ب ...

شام خوردم كه زور نيست گلم

ولي شايد پدرتون عادت داره همه دور هم جمع بشين وبخاطره همين ميگه

شما به دل نگير 

و كار خواهرتونم اشتباه بود كأسه اش داغ تَر ميكرد بجاي اينكه سردتر ش كنه

هیچوقت برام خواهری نکرد همیشه بی احترامی فحش و... همیشه دلمو میسوزونه خدا خودش شاهده

از چی اینقد دلش پره فکر کرده شما رو تو سینی گذاشتن و دارن حلوا حلوات میکنن؟!!!!

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
برگشنه به مامانم میگه سری بعد کتکش میزنم تا حالا نزدمش اعصابمو خرد کردید این چه زندگیه و.... باز ...

غلط کرده.محلش نزار

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706