2726
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49826 بازدید | 438 پست

سلام خدمت خانوم های عزیز هر کسی ختم قرآن انجام عمل نیابتی چله آیت الله حق شناس و دوره دعا وقرائت زیارت نامه در حرم امام رضا علیه السلام انجام نماز و روزه استیجاری از جانب اموات شما  نیابتی اگه کسی خواست بنده انجام میدم بنده خانوم ملا هستم انجام اعمال نیابتی رو قبول میکنم

عزیزم کمک نکردی تو سفره انداختن شاید مامانت زیادی کار میکنه خسته میشه بابات میبینه تو مدام تو گوشی ط ...

من تنها کسیم که همیشه به خدا کمکش میکنم خودش هم میگه م همه خالم و. میدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامانمم دوسم نداره؟ براش مهم نیستم؟ گفت بیا به دردودلم گوش کن نیومد گفت خسته ام رفت خوابید خیلی ...

😢😢😢😢😢میدونی مامان من چجوریه 

اصلا براش مهم نیستم به کنار به جهنم چرا فحشم میده الکی چرا توهین میکنه بهم چرا وقتی باهاش حرف میزنم تهش دعوام میکنه به خدا خسته شدم قلبم گرفته از این دنیاییه مزخرف به خدا خستم دیونه شدم چرا هیچکی حواسش به من نیست چرا چرا پس من چی من بدبخت چی 

حالم از خودمو و دنیام بهم میخوره😔

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

ببخشیدا استارتر ببخشیدا به نظرم اومد فکر میکنن تو علافی . اونا کار میکنن تو فقط میخوری و میخوابی.

آره ؟ دلیل دعواهاشون اینه؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

خانومی من تاپیکاتو یه نگاه انداختم .یه تغییر اساسی باید به خودت بدی .من مطمئنم ازدواجم کنی باز هم آرامش پیدا نمیکنی .هیچوقت نمیشه همه مقصر باشن و بد ، و یک نفر خوب .

کلا در حال نالیدن هستی .

ازدواج رو مدینه فاضله می‌دونی که نیست.الان اگه تونستی با خانواده ات که مشکلشون حاد نیست رابطه خوب برقرار کنی ، فردا هم با شوهر و خانواده شوهر میتونی وگرنه یه روز آرزوی خونه پدرتو خواهی کرد .

از فردا بسم الله بگو با اخلاق خوب و چشم گفتن و نرم بودن پیش برو ببین ، اونا چه تغیییری میکنن .

مفید باش و مهربون و با گذشت .

خدا هم کمکت می‌کنه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببخشیدا استارتر ببخشیدا به نظرم اومد فکر میکنن تو علافی . اونا کار میکنن تو فقط میخوری و میخوابی. آ ...

منم موندم چرا امشب باز رگ دیونگیش گرفته بود

هرازگاهی سالی دو سه باری اینجور میشه

من کمک مامانم میکنم ظرف میشورم اشپزی و مربا و...

هروقت کارش زیاد بودنی به دادش میرسم

بعد چی شد؟

زجرکش شدم خداشاهده با شوهرم دوست بودم اون موقع باهاش خداحافظی کردم ک فرار کنم ی شهر دیگه بود ساعت۵صب دم خونمون بود ک نرم با هزااااااااار دردسر راضیشون کردم ازدواج کردم الان مامانمو داداشم دارن دیوونه میشن بخدا ی هفته پیش باهاش دعوام شد گفتم توروخدا بهم زنگ نزن روانیم کردییییییی

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
اتفاقا احترام نمیزاره

منظورم از احترام اینکه همسو میشه با پدرت هیچ وقت خلافش حرکتی نمیکنه

مثلا میگی بابام باهام دعوا میکرد اونم بهم بد و بیراه میگفت 

پشت بابات در اومده ن پشت تو 

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
درازیدم 🙄🙄🙄🙄 این یکی رو دیگه وارد زبان و ادبیات نکنید😒😒😒

😂😂😂

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
ببخشیدا استارتر ببخشیدا به نظرم اومد فکر میکنن تو علافی . اونا کار میکنن تو فقط میخوری و میخوابی. آ ...

ن بابای منم اینجوریه فقط گیر میدن هرچندوقت یبارم انگار جن میگیرتشون یه بلوا درست میکنن 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
مامانمم دوسم نداره؟ براش مهم نیستم؟ گفت بیا به دردودلم گوش کن نیومد گفت خسته ام رفت خوابید خیلی ...

چون تو درد دلات همش مینالی

حرفات براشون تکراریه .ببخشید اینو میگم ولی اصطلاحا دلشون میخاره 

اول خودتو تغییر بده .

یه بهارکممم بود تو این سایت .اون نیستی شما؟!!!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
منظورم از احترام اینکه همسو میشه با پدرت هیچ وقت خلافش حرکتی نمیکنه مثلا میگی بابام باهام دعوا میکر ...

خیلی وحشیه 

فکر کرد بابا مثلا عصبی بشه سکته میکنه میمیره و...

واس اون بهم کلی فحش و...داد

2706