2703
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا

امان از دست مامان و باباها

چرا عقط الکی یاد گرفتن بچه دار بشن.چرا ی کم راجع به رفتار درست با بچه هاشون کتاب نمیخونن

اکثر مامان و باباها مقصر اصلی ناراحتی؛ افسردگی؛ رابطه با نامحرم ؛ لجبازی و ... تو بچه ااشون هستن.

ای کاش قبل اینکه تصمیم بگیرن بچه بیارن ی کم رو خودشون کار کنن.

عزیزدلم شماخم ناراحت نباش و مطمئن باس برا حانوادت عزیزی.فقط بلد نیستین این محبت رو بهم نشون بدین

ان شاالله ب زودی خوشبخت بشی و ی مامان خوب و عاقل بشی

همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

اگه محل ندی،پیش همه هم فحاشی کنه خودش آبروش میره

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2720

دوزار سیاست داشته باش دختر

حفظ ظاهر کن بچزونشون

بزار اونا مقصر باشن همیشه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
هیشکی دفاع نمیکنه با اینگه حق دارم به مامانم میگم بیا به حرفام گوش بده نمیاد بهش گفتم خوبه همیشه ...

من که هرچی بابام بگه باید بی چون و چرا انجام بدم چون ممکنه بزنتم همیشه ازش میترسم

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
2714
همیشه اینجوره به امام حسین قسم

باید قلق بابات رو پیدا کنی

اون وقت ببین چطور دورت میگرده

تمرینی هم میشه واسه پیدا کردن رگ خواب همسرت در آینده

مردها متاسفانه یا خوشبختانه اغلبشون مثل بچه ها میمونن...با خوبیها و بدیهای بچه ها

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

ای بابا.

ازدواج کنی خونه شوهرم همچین اش دهن سوزی نیس. دلتو ب این چیزا خوش نکن

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

عزیزدلم خب مثلا بعضیامثل پدر من دوس دارن همه سرسفرع کنارهم باشه ماهم اگ یکیمون میل نشد باید کنارسفره مینشست حتی اگ جیزی نمیخوررد.دیک فکرشون اینجوزیه دیگ کاری نمیشه کرد 40 50سال اینجوری بودن

fateme.shj77_@ بچه ها ایدی اینستاگراممه لطفامنولایک‌ نکنییید  مچکرررررررم  
هیشکی دفاع نمیکنه با اینگه حق دارم به مامانم میگم بیا به حرفام گوش بده نمیاد بهش گفتم خوبه همیشه ...

عجب، خوب خود بابا را هدف قرار بده، یه مدت بهش برس، تبدیلش کن به مدافع خودت. میشه ها، باباها خیلی دختر دوستن، یک کم خودتو براش لوس کن 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

عزیزم چن سالته؟

ببین تو هر خانواده ای پیش میاد این مشکلات ،فقط تو نیستی ،الان اکثر پدر و مادرها بچه های این دوره زمونه را درک  نمیکنن،انتظار دارن شما ها هم مثل بچگی های اونا باشین و...ب هر حال هر انسانی یه قلقی داره ،ببین از چ راهی میان تو راه و...یکی با محبت فراوان میاد تو راه ،یکی با کمک کردن،یکی با تعریف کردن ازش و...

ولی کلا بهشون بی اخترامی نکنه ،اونا فرشته هایی هستن ک الان قدرشونو نمیدونی اما بعد ۱۲۰سال تصور کن نباشن اینقدر پشیمون میشی ک چرا هر چی گفتن نگفتی چشم و...

و دیگه اینکه دوس داری شوهر کنی و‌خوشبخت بشی 

اگه پدرو مادرت ازت راضی باشن بهترین همسر دنیا نصیبت میشه چون دعاشون پشت سرته 

شما ک اینقدر خانمی ک حضرت زینب کردی و...

از خود حضرت زینب کمک بخواه 

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...
2706