2410
2553
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49813 بازدید | 438 پست
گفت بیا شام گفتم میل ندارم بعد قاطی کرد قاشق پرت منم فقط زل زل تی وی میدیدم اصلا برنگشتم کارهاشو ب ...

رک میگم ناراحت نشو به دل هم نگیر

تو مشکلی نداری،مشکل اینه ک گیر خانواده ی روانی افتادی

والدین و خاهر بیشعور که زندگی زو به کامتون زهر میکنن

دکتر هلاکویی میگه کوری کری لالی

خوب کاری کردی

هرچند نمیشه بی تفاوت بود اما با بی تفاوت نشون دادنت اونارو بشدت حرص میدی

شخمتم نباشه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
تو شوکم حس پس زذه شدن دارم⁦☹️⁩😢

جواب ندادنته که حرصشونو درآورده .به جای این ادا و اطفارا توضیح بده که چرا میل نداری .بی محلی می‌کنی اعصابشون داغون میشه .البته این رفتارو تو پسرا بیشتر میشه دید تا دختر .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه داری تو خونه بد قلقی میکنی

اونا هم صبری دارن خوب

قبلش که با مادرت بحث کردی.حالا هم قیافه گرفتی شام نخوردی

به نظرم حق با خانواده اته

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
به دل نگیر، می دونم روی مخه ولی باباها اوف اوف نکنن شبشون روز نمیشه، منم بابام یه نفس فحش میده، به ه ...

همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی

جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته گردن من

دو هفته قبل تو مهمون خونوادگی برگشت پیش همه گفت خر

2720
همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

ای بابا، از مامانت کمک بگیر، بالاخره تو خونه یا باید مامان را از خودت کنی یا بابا که ازت دفاع کنن. نمیشه بمونی کف زمین باور کن. 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
جواب ندادنته که حرصشونو درآورده .به جای این ادا و اطفارا توضیح بده که چرا میل نداری .بی محلی می‌کنی ...

گفتم میل ندارم

شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس

حالیش نیس حرف خودشو میزنه

2714

باباست دیگه😍

فکر کرده ی غمی تو دلته یا عاشق شدی بی اشتها شدی

باباها رو اینطور قوی نگاه نکن

خییییلی دل نازکن و در برابر مشکلات و غصه های بچه ها مخصوصا دخترهاشون کم تحمل

بعضیهاشون هم که نمی تونن احساسات و افکازشون رو خوب مدبریت و بیان کند این کارهای عجیب غریب رو می کنند

حالا خواهرت چش بود اون وسط به تو فحش میداد عوض این که فضا رو آروم کنه؟؟؟😮😮😮

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
رک میگم ناراحت نشو به دل هم نگیر تو مشکلی نداری،مشکل اینه ک گیر خانواده ی روانی افتادی والدین و خا ...

حالا من فکر میکنم خودشه که روانش احتیاج به یه تحول خوب داره.شایدم اشتباه کنم 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

کلافه است بابات

و گویا بلد نیست درست مدیریت کنه و ارتباط برقرار کنه باهات

رگ خوابش رو پیدا کن

اون وقت بیا و ببین

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
ای بابا، از مامانت کمک بگیر، بالاخره تو خونه یا باید مامان را از خودت کنی یا بابا که ازت دفاع کنن. ن ...

هیشکی دفاع نمیکنه

با اینگه حق دارم

به مامانم میگم بیا به حرفام گوش بده نمیاد

بهش گفتم خوبه همیشه میگی دارم میترکم به تو حرفامو نگم به کی بگم و همیشه دردودل میکنی

پس چرا الان وقت نمیزاری برام

میگه خسته ام خوابم میاد فردا صبح صحبت میکنیم 😐⁦☹️⁩

حالا من فکر میکنم خودشه که روانش احتیاج به یه تحول خوب داره.شایدم اشتباه کنم 

توصیه میکنم متنو دوباره بخونید استارتر چی گفته

البته توی این خانواده حتما آدم نیاز ب مشاور پیدا میکنه

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
2706