1345
1363
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49067 بازدید | 438 پست
متن روکامل بخون.تقصیراستارتره که نازمی کنه.می گه شام نخوردم هیجی هم نگفتم‌دلخوشی پدرومادرپرانرژی وخن ...

من این رو نوشتم چون بنظر من سر سالها شام نخوردن یه نفر نباید دعوا بشه وفحش وفحشکاری،شاید اشتباه میکنه که نمیخوره اما پنج ماهه نیست که با شام نخوردن بمیره سر همین باباش از کوره در بره

بنظر من بابات بازم عادیه،بعضی پدرا اینجورن ،من خواهرت رو درک نمیکنم،بجای آروم کردن جو بیشتر جو رو متشنج میکرده،وقت دعوا بهتره به بابات آب بده ،نه اینکه دائم فحش بده خواهرت ،این سر و صدای خواهرت بیشتر بابات رو عصبانی میکرده،

استارتر خودت مقصری.  پدر ت نمی خواد ناراحتی تو رو ببینه. وقتی میگرن می گیری و عصبی میشی مگه مجبور ی نوحه گوش بدی. اگه به حرف پدر و مادر ت گوش بدی و اونا رو خوشحال کنی که دختر جوانی مثل تو دارند هزار برابر ثواب بیشتر می بری. 

من بر عکس تو هر وقت بابا م ناراحت میشد و  قهر می کرد و غذا نمی خورد من لج می کردم و می گفتم منم نمی خورم آخه دوست ش دارم 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

زندگی آسونتر نمیشه هیچوقت ، تو قوی تر شو.... الان پدر مادرتن نازتو میکشن فک کردی شوهر کنی میاد نازتو بکشه عمرااااا

همه چی خوبه فقط دل تنگم.....
1350

اسی عزیز هیچ وقت فکر نکن ازدواج میکنی خوشبخت میشه یکم از درد و دلایه مامانتو یادت بیار. ببین چقد مامانت با بابات خوشبخت شده شوهرم یکی مثل بابات هیچ فرقی نمیکنه حالا ممکنه مشکلش فرق کنه. هیچ وقت بخاطر فرار از شرایط الانت ازدواج نکن چون اونجوری حتما حسرت زندگی الانتو میخوری.

همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

منم جلو همه توجمع بهم امرو نهی میکنه.چندوقت پیش توجمع خاله هام سرسفره بهم گفت انقدر نروتوگوشی وشروع کرد این گوشیافلانه وفضای مجازی بده و...چندروز بعدش خالم توجمعمون رید به دخترش!کلا توهرخانواده ای ازین بحثاوناراحتیاهست من اولش خیلی گریه میکردم و..ازیه وقتی ببعدگفتم سلامتیم مهمتره هرچی میخوان بگن بگن وعصبانیتم وگریه زاریام کمترشد

گفتم میل ندارم شونصدبار مامانم گفت عصرونه خورده گشنش نیس حالیش نیس حرف خودشو میزنه

منم بابام میگه بیاشام یاناهارمیلم نداشته باشم بااااید بزور بخورم تاراضی شه.نرم سرسفره کلیدچیزمیگه ولی دیگه عادتشون دادم وقتایی ک میل ندارم نمیرم سرسفره دیگه عادت کردن البته غر واه وپوف میکنه ها .ولی به من چه اعصاب خودشوخوردمیکنه

اول از همه دختر جان فکر کنم سنت کمه یه ذره ک بزرگ تر بشی پدرمادرت رو بیشتر درک میکنی

دوم اینکه حالا میرفتی سر سفره چیزی نمیخوردی چی میشد مگه یا با لبخند و احترام برمیگشتی به بابات میگفتی باباجون میل ندارم نوش جون

بابات مثلا یه چیز میگه پشتت رو میکنی بهش؟😯یا بی محلی میکنی؟

مگه بابات همسن شماست یا مگه ازت کوچکتره که بی احترامی میکنی 

انقدر زندگی سخت شده که، یه ذره میخوای پول دربیاری انقدر سخته که، پدرت رو درک کن

هرچی بیشتر به پدر و مادر احترام بزاریم و بیشتر بهشون محبت کنیم به نفع خودمونه

چون دعای خیر پدر مادرت پشتته و همیشه بهت افتخار میکنن❤

منم جلو همه توجمع بهم امرو نهی میکنه.چندوقت پیش توجمع خاله هام سرسفره بهم گفت انقدر نروتوگوشی وشروع ...

قصه نخورید بعضی از ماها این دوران رو گزروندیم،آخرش چند سال دیگه میبینید یه جاهایی شماها اشتباه کردید ،یه جاهایی پدر ومادرتون تند روی کردن ،بعد از چند سال مامان باباتون رو میبخشید ،زندگی مثل آب رودخونه در گذره،پس امروز ببخشیدشون،برا آرامش خودتون 

1226

یه کلاس ورزشی برو اونجا ناراحتیت رو تخلیه کن،یا کلاس موسیقی یه چیزی که آرومت کنه،اگر درد خانوادگی میخوای بشنوی بیا پای درد ودل من که هیچ وقت نکردم ،تا کرک و پرت بریزه،یه مادر داشتم از نامادری بدتر،صد رحمت به مادر شوهر،الان هم داره ارث پدریم رو میخوره،طوری بد بود که بابام به خاطر من هر روز وسط ماجرا بود

اسی جان شما مقصری و خانوادت دارن به شدت از کارات اذیت میشن.البته پیداست دختر خوبی هستی اما بی تجربه ای .یه کم هوای خانوادتو داشته باش. خانواده دیگه تکرار نمیشه واس آدم.

1364