1464
1411
عنوان

بابام باز دیوونه شده 😢😢 خدایا نجاتم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 49207 بازدید | 438 پست

گلم یا درازکش بودی یا فیلم دیدی یا .... 

منم یه خواهر دارم ناخواسته باعث میشه بقیه حس بدی بهش داشته باشن . کلا باید خوب رفتار کنیو درست رفتار کنی تا خانواده هم نشون بدن که دوست دارن .گلم هرچقدر تنهایی رو بپسندی فقط تنهایی نصیبت میشه منظورم اینه به خودت نگاه کن ببین چند ساعت تواتاقتی وچندساعت باخانوادت وقت میگذرونی . وقتی تمام خانواده بهت پشت میکنن فقط دلیلش خودتی . اگه یه نفریادونفر بات لج بودن یه حرفی . بهتره خودتو عوض کنی .

هیشکی دفاع نمیکنه با اینگه حق دارم به مامانم میگم بیا به حرفام گوش بده نمیاد بهش گفتم خوبه همیشه ...

عزیزم ازمامانت ناراحت نشواینجا چون باتجربه تره من بودم نمی اومدم امکان داشت موقع دردودل بابات میومد اوضاع خرابترمیشد

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

هیییی روزگار...از بابا نگو که دل خودم کبابه...

به خاطر کوتاهیاش و نادونیاش زندگی من و خواهرم تباه شد...

خونه خودم یه شهر دیگه س،وقتی ازشون دورم دلتنگشون میشم اما وقتی میام رفتارا و اوقات تلخیای بابامو میبینم از اومدنم پشیمون میشم😢

از کجاش بگم آخه...

بچه ها خیلی ناراحتم من مجردم هیچ پناهی ندارم کاش ازدواج کنم راحت شم خوشبخت شم

عزیزم اصلافکرنکن که  باازدواج زندگیت بهترمیشه بااین روشی که درپیش گرفتی ۱-باید یادبگیری سیاستو توزندگیت اصلاقبول پدرت بد اخلاق وغرغرو باید روخودت کارکنی سیاست مثال موقعی بابات اومد تواتاق اوف اوف کرد یه بار می پریدی بوسش میکردی یامی گفتی باباجون خوبه که هستی من دوست دارم یا قربونت برم نون میخریی برامون بعدچندین ماه جواب میگیریی بعد۲- توخونه کارهنری کن ۳-درضمن اعتمادبنفست ببربالا باید تکونی به خودت بدی طوری پدرت بگه خوبه این دختررو داریم و۴-دراخرمهربون باش بابات چراقاشق پرت کرد چون تو شام نخوردیمیرفتی یکم میخوردی یاباخنده میگفتی نوش جونتون من میل ندارم ۵- موقع صحبت اخم رو از روی صورتت بردار وباخنده حرفذبزن امیدوارم پیاممو چندباربخونی واز من ناراحتدنشی فقط خواستم راهنمایت کن سعی کن توخونه درامدزایی کنی

1475
عزیزم اصلافکرنکن که  باازدواج زندگیت بهترمیشه بااین روشی که درپیش گرفتی ۱-باید یادبگیری سیاستو ...

با همچین سیاستی نه تنها تو خانواده پدری میشه محبوب شد ، تو زندگی با همسر هم خیلی موفق خواهی بود .آفرین 

عزیزان دوستای گلم هر کی خواست بیاد تاپیکم بزرگترین آرزوشو بگه براش دعا کنمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3230124/بزرگترین-آرزوتون-چیه

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

اخ اخ این اشتباه بزرگیه......فکر نکن ازدواج سند آزادیته .....بهت قول میدم فرار از خونه پدری همانا افتادن گیر یک شوهر بدتر از پور همانا.....سعی کن رو خودسازیت کار کنی....برو کتابهای که در مورد خوشناسی و خود سازی هست بخونی و تمریناتش رو انجام بدی اونوفت روی خوش زندگی رو میبینی

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
1334
همیشه اونجوره همیشه اذیتم میکنه فحش و یی احترامی جوابشو نمیدک میترکم جواب میدمم هم همه تقصیرا میفته ...

عزیزم منم تو خونه پدرم خیلیااذیت بودم .حتی لوازم آرایش داشتم رو میریختن تو رودخونه.خواهرام برام لوازم آرایشاییکه نمیخواستن و میاوردم میگشتن تو کیفم میریختن تو رودخونه نزدیک خونمون.فحش میداد .نفرین میکرد.مادرم از من حمایت که میکرد مادرمم نفرین میکرد و میزد.تو سن بلوغ بودم جوش میزدم با صابون صورتم رو میشستم تو حیات.سطل آب و میریخت رو سرم.ازش متنفرم از اون از برادرام.و همونقدرم برای مظلومیت مادرم ناراحتم.و بروی خودم نمیارم.تو سن 18 سالگی نزدیک 19 بزور شوهرم دادن.گفتم نمیخوام گفتن که اگه شوهر نکنی کچلت میکنیم صفر میزنیم کلتو.بعد تاپیک میزنم از بدبختیم میگم.الانم بعد از 8 سال دارم جدا میشم و تنها زندگی کنم  

دارم  بعد از 8 سال تحمل جدا میشم  زندگی سلام

ي روز مادر ميشي ميفهمي درد پدرومادرتو

لج نكن با پدرت 

تو مهموني تو خونشون 

مثل مهموني كه قراره ي تايم زياد اونجا باشه رفتار كن

فك كن قراره دوسال خونه داييت زندگي كني همونطوري برخورد كن

یاد کارای بابای خودم افتادم وای ک چقدر عذابم داد از دست اون شوهر کردم ‌یادمه ی بار مودم رو برداشت ی هفته بهم نداد. وااااااای خیلی سخته....خداروشکر شوهرم خوبه ب آرامش رسیدم بخدا

الان ک شوهر کردم بچه دارم رفتارش خوب شد ولی دیگه نمیتونم خوشم بیاد ازش...

💟خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت💖
1476

عزیزم من همیشه دعامیکنم کاش بابام بودباکمربندتنموسیاه میکردهربلایی میخاست سرم میاوردولی بودمتاسفانه دوسالم بودفوت شدقدرباباتوبدون اوناهم مسولییتاشون زیاده مشغله فکریشون زیاده اونم تواین گرونی.بالاخره بایدیه جوری خودشونوخالی کنن لابددیوارازتوکوتاهترنبوده عزیزم

چه عجیب،حالا ما یه طوری اگه یکیمون گند هم بزنه بقیه روش را می پوشونن که دعوا نشه. 

اينو يادت باشه هيچ چيز از هيچ كس بعيد نيست

خيليا هستن بخاطر شيرين شدن خودشونو و خوب شدن خودشون حتي حاضرند خواهرشونو بكوبونن 

اينو يادت باشه هيچ چيز از هيچ كس بعيد نيست خيليا هستن بخاطر شيرين شدن خودشونو و خوب شدن خودشون حتي ...

ای بابا، خدا خوبشون کنه، آدم حواسش به دشمنشم هست دیگه چه برسه به خواهر که عزیز آدمه 😐

💖 جمله بی قراریت از طلب قرار توست... طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت 💖
1457