1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

وقتی کسی بهم بی احترامی میکنه و توقع داره در نهایت احترام باهاش رفتار کنم

هعی روزگار تُف 😐 فاز اونایی ک میان تو سایت عمومی پست میذارن بعد تو امضاشون میگن مخالفان ریپ نزنن رو نمی فهمم   یک عدد خانم معلمِ عاشق 🎀

تحقیر کردن

رفتار توهین آمیز

چه جوری بگم🤔 کلا رفتار مؤدبانه و محترمانه خیلی واسم مهمه..

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙 (پسرم اوتیسمِ و به خاطر سختی‌هایی که میکشم ممکنه تو بعضی از تاپیکا درد دل کنم و بگم بچه اصلا خوب نیست و دردسره، این حرفا به معنیِ این نیست که فرشته‌های زندگیم‌و دوست نداشته باشم... فقط به عنوان یه مادر خسته درد دل میکنم... کسایی که بچه‌های سالم دارن هم از این حرفا میزنن، من و امثال من که جای خود داریم...در آخر میگم برای من و پسرکم انرژی مثبت بفرستید که زود خوب شه)💙
1911

این که کسی بخواد برام تعیین تکلیف کنه .و بخواد خوب و بد رو برام تشخیص بده از اینجور ادما متنفرم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

اینکه کسی فکر کنه احترامی که بهش میذارم از کمالات خودشه😶😶

عدّه ای هم هستند که در وَهمِ خود مومن و خداجویند؛ ولی خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرند...

هر کس بی احترامی کنه در واقع شخصیت خودش رو نشون میده و به خودش بی احترانی کرده

تابلو دستش گرفته من بی ادب و بی شخصیتم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه شاهزاده های سعودی رو لیس زدن و براشون ترانه خوندن!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی هر روز فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون✌✌