1480
1632

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

وقتی کسی بهم بی احترامی میکنه و توقع داره در نهایت احترام باهاش رفتار کنم

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 🙂 عاشقتم لیوه حساوم نکو 😍 عاشق اسمم شدم تا صدا کردی منو 😍 😢😔

تحقیر کردن

رفتار توهین آمیز

چه جوری بگم🤔 کلا رفتار مؤدبانه و محترمانه خیلی واسم مهمه..

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1620

این که کسی بخواد برام تعیین تکلیف کنه .و بخواد خوب و بد رو برام تشخیص بده از اینجور ادما متنفرم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

هر کس بی احترامی کنه در واقع شخصیت خودش رو نشون میده و به خودش بی احترانی کرده

تابلو دستش گرفته من بی ادب و بی شخصیتم

🏴💔تسلیت😔😢💔🏴بعضی از اشتباهات خییلی خییلی دردناکه حتی اگه با نجابت از طرف عزیزترین افراد گردن گرفته بشه و در مورد مقصر اصلی بنا به مصلحت پنهان کاری بشه😔😢😡 #انتقام_سخت(۱۷۹+۱)👊✌ دشمن نمی داندشیعهوقتی که در راه خدا خون❤ می دهد قدرتمندتررررمی شود... تکثیرررر می شود.💪💪✌✌دشمن نمی داند شهید قاسم سلیمانی❤❤برای او خطرناکتر است ازسردار قاسم سلیمانی💚💚👊👊👊💣💣 الا حزب الله هم الغالبون✌✌✌✌خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ‌می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟پس مرگ بر آمریکا👊👊👊👊#سندرم استکهلم یعنی کودتا کند در کشورت، به صدام سلاح بفروشد، هواپیمای مسافری‌ات را بزند، داعش را به جانت بیندازد،یکطرفه زیر توافق با کشورت بزند، حتی از ورود دارو برای بیماران کشورت جلوگیری کند، سرباز و محبوب ترین فرد کشورت را با موشک ترور کند، و این بار با دد منشی تمام و تغییر کدها و تصمیم نفوذیها جان ده ها هموطنت را بگیرد، باز عاشق #آمریکا باشی