1428
1411
نه عزیزم رنگ موهای خودم بود الان یه کوچولو روشن ترشون کردم

حیف خیلی جالب بودن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
حیف خیلی جالب بودن

اره همه میگن ولی خودم خیلی دلم میخواس بدونم با رنگ قهوه ای چه شکلی میشم اگه خواستی عکس الانو میذارم

من ریخته ام در رگ تو شیره جانم🌈                                       هی چرخ بزن چرخ بزن...💫
دعات میکنم هر ماسکی ک خوب بوده بگو  الهی حاحت روا شی عزیزممم

مرسی عزیزم ممنونم❤ چشم حتما ... یه ماسکیم هست چند وقته می خوام استفاده کنم اما خب جور نمیشه میگن خوبه، شیر خشک و ماست و زرد چوبه( به جای شیر خشک شیر هم میشه استفاده کرد) نوشته بود انقدر سفید می شید که به کرم پودر نیازی پیدا نمی کنین

روغن زیتون ویتامین e داره برای پوست خیلی مفیده من موندم چطور میگید لک میاره

پوست صورت چون در معرض افتابه نباید هرچیزی بهش بزنید یا باید مرتب از ضد افتاب استفاده کنید روغن زیتون رنگدونه های پوستو تحریک میکنه وقتی تو افتاب برید لکها بوجود میان

روغن زیتون به خودی خود خیلی هم خوبو مفیده ولی نه برای صورت 

1447

من الوورا و اب خیارو سیب زمینی با یکم گلابو قاطی کردم، ریختم تو قالبای یخ

هرشب صورتمو باهاش ماساژ میدم، بنظرم بهتر شده پوستم

اِی ملائــک که به سنجیدنِ ما مشغولید❤❤ بنویسید که اندوهِ بشــر بسیار است❤❤
مرسی عزیزم ممنونم❤ چشم حتما ... یه ماسکیم هست چند وقته می خوام استفاده کنم اما خب جور نمیشه میگن خوب ...

یعنی شیرو ماست و زرچوبه؟؟؟

عزیزم شیر خشک دارم ؟چند پیمانه فداتشم هر جی میدونی بگو

اره همه میگن ولی خودم خیلی دلم میخواس بدونم با رنگ قهوه ای چه شکلی میشم اگه خواستی عکس الانو میذارم

بزار ببینم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1418

من ي برگ کامل الوئورا رو ميگيرم محتواشو با ي تا يک و نيم ليوان گلاب ميکس ميکنم تو مخلوط کن ولي نبايد طوري ميکس شه ک کف سفيد شه..بعد ميذارم تو قالب يخي کوچولو يخ ميزنه روزي يکيش ب صورتم ميمالم و ماساژميدم عااااااااليه 

یعنی شیرو ماست و زرچوبه؟؟؟ عزیزم شیر خشک دارم ؟چند پیمانه فداتشم هر جی میدونی بگو

ببخشید عسل نه زرد چوبه... یه قاشق ماست و شیر خشک و یه قاشق چای خوری عسل قاطی کن بزن رو صورتت وقتی خشک شد بشورش بعدش از سرم ویتامینه پوست هم استفاده کن اینو خودم امتحان نکردم ولی دیدم قراره امتحان کنم

پاکش کن دیدم

1364