2703
2553
عنوان

کجای صورتتون خال دارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 53 پست
نه که خوبه من خوشم میادتاحالاکسی بدی نگفته البته خیلی کوچولوبزرگ نیست گوشتی نیستا

برای منم گوشتی نیست خیلی کوچیک نیست بزرگم نیست قهوه ای روشنه تازه من دوسش دارم ولی دلمو شکستن 

و خدایی که در این نزدیکیست  

خال کوچولو دارم کنار لبم که خیلی معلوم نیس

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم گوشتی نیست خیلی کوچیک نیست بزرگم نیست قهوه ای روشنه تازه من دوسش دارم ولی دلمو شکستن 

باباولش کن بقیه روخودت دوست داشته باشی بسه من تازه بعدازارایش یکمی مشکی ترش میکنم معلوم شه 😎

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2720
باباولش کن بقیه روخودت دوست داشته باشی بسه من تازه بعدازارایش یکمی مشکی ترش میکنم معلوم شه 😎

ولشون کردم عزیزم وگرنه ادم ضعیفی میشدمو ورش میداشتم داییم منو ماه پیشونی صدا میزد از اون موقع ی نشون زیبا دیدمش خدا هیچوقت زشت نمی افرینه اگر زشت میبینیم تقصیر ماست

ولشون کردم عزیزم وگرنه ادم ضعیفی میشدمو ورش میداشتم داییم منو ماه پیشونی صدا میزد از اون موقع ی نشون ...

افرین افرین خیلی حرفت خوشم اومدبارکلا😍

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
افرین افرین خیلی حرفت خوشم اومدبارکلا😍

این چیزیه که بهش رسیدم مگه نمیگن خدا زیباست و زیبا دوسته پس هر چی افریده زیباست میتونیم خوشمون نیاد ولی نمیتونیم انگ زشت بودن بچسبونیم

2714