2726
عنوان

کجای صورتتون خال دارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من روپیشونیم دارم بین ابروهام یه کم بالاترخیلی خوشگله وکوچولوهمه بهم میگن هندی😎😎😎

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
2728
فرغون میزاشتی اسمتو

همون فرغونه اشتباهی تایپ کردم دیگ نتونستم عوضش کنم ...خدا بگم چیکارت کنه عکستو دیدم تنهام تو خونه میترسم😨😨

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
همون فرغونه اشتباهی تایپ کردم دیگ نتونستم عوضش کنم ...خدا بگم چیکارت کنه عکستو دیدم تنهام تو خونه می ...

ای وای بهش فکر نکن

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
سمت چپ چطور🤭

منم توپیشونیم دارم البته بین ابروهام بالاتروسط دقیقا

همه میگن نداهندی یه باربه شوهرم گفتم برش دارم گفت من توروبه خاطرخالت گرفتم😂😂😂جرعت داری برش دار😁

منم توپیشونیم دارم البته بین ابروهام بالاتروسط دقیقا همه میگن نداهندی یه باربه شوهرم گفتم برش دارم ...

مثل منی به منم هندی میگفتن البته تو دوران مدرسه خیلی ازییتم کردن خواستم برش دارم ولی دلم نیومد من جلوی بدیشون کم نیاوردم

و خدایی که در این نزدیکیست  
ای وای بهش فکر نکن

امضات فقد🤣🤣

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
مثل منی به منم هندی میگفتن البته تو دوران مدرسه خیلی ازییتم کردن خواستم برش دارم ولی دلم نیومد من جل ...

نه که خوبه من خوشم میادتاحالاکسی بدی نگفته البته خیلی کوچولوبزرگ نیست گوشتی نیستا

امضات فقد🤣🤣

😘😂😁🙈

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2706