1363
1389
عنوان

کجای صورتتون خال دارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 53 پست
منم توپیشونیم دارم البته بین ابروهام بالاتروسط دقیقا همه میگن نداهندی یه باربه شوهرم گفتم برش دارم ...

مثل منی به منم هندی میگفتن البته تو دوران مدرسه خیلی ازییتم کردن خواستم برش دارم ولی دلم نیومد من جلوی بدیشون کم نیاوردم

و خدایی که در این نزدیکیست  
ای وای بهش فکر نکن

امضات فقد🤣🤣

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

مثل منی به منم هندی میگفتن البته تو دوران مدرسه خیلی ازییتم کردن خواستم برش دارم ولی دلم نیومد من جل ...

نه که خوبه من خوشم میادتاحالاکسی بدی نگفته البته خیلی کوچولوبزرگ نیست گوشتی نیستا

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
امضات فقد🤣🤣

😘😂😁🙈

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
1390
نه که خوبه من خوشم میادتاحالاکسی بدی نگفته البته خیلی کوچولوبزرگ نیست گوشتی نیستا

برای منم گوشتی نیست خیلی کوچیک نیست بزرگم نیست قهوه ای روشنه تازه من دوسش دارم ولی دلمو شکستن 

خال کوچولو دارم کنار لبم که خیلی معلوم نیس

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
برای منم گوشتی نیست خیلی کوچیک نیست بزرگم نیست قهوه ای روشنه تازه من دوسش دارم ولی دلمو شکستن 

باباولش کن بقیه روخودت دوست داشته باشی بسه من تازه بعدازارایش یکمی مشکی ترش میکنم معلوم شه 😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باباولش کن بقیه روخودت دوست داشته باشی بسه من تازه بعدازارایش یکمی مشکی ترش میکنم معلوم شه 😎

ولشون کردم عزیزم وگرنه ادم ضعیفی میشدمو ورش میداشتم داییم منو ماه پیشونی صدا میزد از اون موقع ی نشون زیبا دیدمش خدا هیچوقت زشت نمی افرینه اگر زشت میبینیم تقصیر ماست

1394
ولشون کردم عزیزم وگرنه ادم ضعیفی میشدمو ورش میداشتم داییم منو ماه پیشونی صدا میزد از اون موقع ی نشون ...

افرین افرین خیلی حرفت خوشم اومدبارکلا😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افرین افرین خیلی حرفت خوشم اومدبارکلا😍

این چیزیه که بهش رسیدم مگه نمیگن خدا زیباست و زیبا دوسته پس هر چی افریده زیباست میتونیم خوشمون نیاد ولی نمیتونیم انگ زشت بودن بچسبونیم

رو لبم اره خیلی دوسش دارم 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....