1428
1363
عنوان

کجای صورتتون خال دارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 53 پست
پس خوشگله

دوسش ندارم اما میترسم بردارم جاش چال بشه یا یه دردسری درست کنه برام میگن بعضی خال خام سرطان پست رو فعال میکنن البته من شنیدم

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

استخون زیر ابرو  روی گونه 

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1432

روی لبمم دارم 😭😭

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
کنار لبم کنار چشمم اینا ریز و کمرنگن خیلی ولی ی خال روی پیشونیم دارم که همه منو با اون میشناسن

کجاش دقیقا

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
روی لبمم دارم 😭😭

فرغون میزاشتی اسمتو

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
1394

من روپیشونیم دارم بین ابروهام یه کم بالاترخیلی خوشگله وکوچولوهمه بهم میگن هندی😎😎😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
فرغون میزاشتی اسمتو

همون فرغونه اشتباهی تایپ کردم دیگ نتونستم عوضش کنم ...خدا بگم چیکارت کنه عکستو دیدم تنهام تو خونه میترسم😨😨

همون فرغونه اشتباهی تایپ کردم دیگ نتونستم عوضش کنم ...خدا بگم چیکارت کنه عکستو دیدم تنهام تو خونه می ...

ای وای بهش فکر نکن

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
سمت چپ چطور🤭

منم توپیشونیم دارم البته بین ابروهام بالاتروسط دقیقا

همه میگن نداهندی یه باربه شوهرم گفتم برش دارم گفت من توروبه خاطرخالت گرفتم😂😂😂جرعت داری برش دار😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331