2703
2553
خالم خیلی سادس چند بار گفتم بهش رونده چراوقتی شوهرت خونس اونم باشه چندین بار گفتم لباس درمیاره منطو ...

مادر شوهر من تو دوران عقد خونه شون میرفتم منو میخوابوند پیش خودش رو تخت   همچین بدش نمیاد هنوزم منو بخوابونه رو تخت پیش خودش   اونوقت مجردیه شوهرم نوه عمه اش حجاب نداره از شوهر منم 3-4 سال کوچیکتره. خونشون بود شوهرم میگفت بعضی شبا ساعت 1-2 پا میشد میومد اتاقم میشست پیشم خودشو میچسبوند. و شروع میکرد حرف زدن. چرت و پرت   مادرشوهرم هم دلش خوش بوده که مواظبه. البته الان شوهر کرده و چند روز پیشم دخترش دنیا اومد.

آینده حتما" زیباست.🥰
مادر شوهر من تو دوران عقد خونه شون میرفتم منو میخوابوند پیش خودش رو تخت   همچین بدش نمیاد هنو ...

میخواسته حتما شوهرت ازراه بکشه باهاش....

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من توعید همسرم گف دوستم زنگ زده عیددیدنی میاییم خونتون قبول نکردم خیلی بخونم حساسم گفتم زنش نمیشناسم ...

من اونجوری مشکل ندارم. دیگه عید دیدنی که اشکال نداره. 

آینده حتما" زیباست.🥰
میخواسته حتما شوهرت ازراه بکشه باهاش....

آره همش هم خونشون بودااا . خونه ی مامانش کرجه دانشگاهش تهران بود. عین 4 سال رو خونه ی مادرشوهرم بوده. با اینکه خونه ی خاله هاش همین دختر خانوم، که پسر هم ندارن تهرانه. ولی یه سر خونه مادرشوهرم بود. شوهرمم خوشگل و سر به زیر و با ادب و تحصیل کرده ( تو فامیل ندارن فوق لیسانس یا بالاتر.  یا رشته و دانشگاه درست حسابی) . کلی از این موردا بوده. خونه ی مادرشوهرم خوابگاه دختران بوده. شوهرم اینا اونوقت دو تا پسرن. شوهرم بزرگه است.آره شوهرمم میگه میخواست سر دوستی باز کنه. حتی چند بار گفته بودم میرم فلان جا باهام میای؟ شوهرم میگه کافی بود یه جا یکی ما رو با هم ببینه تا بچسبوننمون بهم. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2720
آره همش هم خونشون بودااا . خونه ی مامانش کرجه دانشگاهش تهران بود. عین 4 سال رو خونه ی مادرشوهرم بوده ...

نکنه باشوهرت رابطم داشته🤔

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

اخه اولش میگن عیددیدنی بعدش نشستن میگن شام بیاییم بریم پارک بریم مسافرت منم خانمش نمیشناسم که

همسرمنم خیلی خوشگل وخوش اندام ومهربون هست براهمین باید خیی مراقب بود

همسرم وخودم اینستا وتل نداریم

من مسافرت گردش مجردیم نمیزارم برن میگم تودهنت میگس مجردی مجرد نیستی که

نکنه باشوهرت رابطم داشته🤔

نه بابا. شوهر من اصلاً اهل این چیزا نیست. حتی عقد هم بودیم هیچ وقت رابطه نداشتیم فقط بوس و بغل. بعدم از اون اصلآً خوشش نمیاد میدونم   شوهرم خیلی برای خودش احترام قائله. از کارای قایمکی و پنهون کاری و اینا خیلی بدش میاد. تو فامیلم یکیو میخواسته. این دختره با اینکه اونو میدونسته اینکارا رو میکرده.  فک کن اونروز مادرشوهرم داشت میگفت خونه ی من خوابگاه بوده و دخترا خونمون بودن و همه به قوانین خونمون احترام میذاشتن و حدها رو رعایت میکردن و فلان خلاصه داشت پز میداد! اومدیم خونه گفتم آره مثه فلانی که شبا پا میشد میومد اتاق تو   شوهرم ناراحت شد گفت دیگه این چیزا رو نگو اون موقع من مجرد بودم اونم مجرد. حالا شوهر  داره و منم زن داره با زندگیمون کار نداره. نگو پشت سرش این حرفا رو. تموم شده.   گفتم با اون کاری ندارم با مامانت که فک میکرده همه به حریم خونش احترام میذاشتن و سو استفاده نمیکردن. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2714
همسرم وخودم اینستا وتل نداریم من مسافرت گردش مجردیم نمیزارم برن میگم تودهنت میگس مجردی مجرد نیستی ک ...

شوهر من خودش نمیره. هر کیم میگه، میگه تو هم زنت و بیار خونوادگی بریم. سر همین حرکتش با کلی دوستاش رابطه اش قطع شد. چون زودتر از همه ازدواج کرده بود. 

آینده حتما" زیباست.🥰
اخه اولش میگن عیددیدنی بعدش نشستن میگن شام بیاییم بریم پارک بریم مسافرت منم خانمش نمیشناسم که همسرم ...

نمیدونم والا. هر کی با توجه به شوهرشو دور و بری هاش خودش بهترین تصمیمو میتونه بگیره. من خیلی حساس نیستم ولی حتماً کوچکترین اتفاقی منم حساس میکنه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
نمیدونم والا. هر کی با توجه به شوهرشو دور و بری هاش خودش بهترین تصمیمو میتونه بگیره. من خیلی حساس نی ...

پیش همسرت کسی کاری نکرده براهمین چون همسرت خوشگل اگه عاشقش باشی ببینی یزن پیشش بده یاصمیمی میحرفه خیلی حساس میشی

پیش همسرت کسی کاری نکرده براهمین چون همسرت خوشگل اگه عاشقش باشی ببینی یزن پیشش بده یاصمیمی میحرفه خی ...

والا دو تا عروس عمه داره شوهرم که یه جوری لباس میپوشن که شورت و سوتین شون کاملاً پیداست از زیر لباس. سینه و باس.ن خیلی بزرگین دارن. لباس تنگ هم میپوشن. والا تو مهمونیه دور همی یکیشون نصف چاک سینه شم بیرون بود بغل دست شوهرم نشست موقع شام خوردن . ولی خب رفتار شوهرم رو وقتی میبینم حساس نمیشم دیگه. روابطمون هم خونوادگیه. یعنی همیشه زن و شوهر هستیم.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم. اتفاقاً خیلی عاشق شوهرمم اوایل ازدواج کسی جلوش روسری هم سر نمیکرد حساس میشدم همش روش زوم میکردم. ولی خب خودش با رفتارش اعتمادمو به دست آورد. نه که بگم از اولم خیلی بیخیال بودم. 

آینده حتما" زیباست.🥰