2726

اره داشتيم 

اما بعد از يه مدت گندش در اومد 

اون طرف هم آشنا نزديك بود و زن و بچه داشت 

هيچ كدوم هم طلاق نگرفتن 

جالب اينجاست باهم رابطه خونوادگي هم هنوز دارن🤐

ي🤐🤐

يه پا فيلم نامه تركي خوب ازش درمياد😁😁

خدایا شکرت 🙏🏻

بستگی به نسبت اون مرد باهام داره و شخصیت اون مرد  و اینکه بشناسشم بدونم اگه بفهمه کار درستی میکنه و متهمم نمیکنه به دروغگویی و اگه بخوامم بگم با مدرک میگم نه همینجوری طبق حدس و گمان

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای😑

زنه  میومد خونه خالم قشنگ روسریش ازسرش برمیداشت مانتوش اولا جلوش بازمیکرد بعدها دراورد یه ارایش میکرد،منم ناراحت میشدم به خالم میگفتم خونش راه نده(شوهرخالمم خیلی خوشگل وواقعا هم متین من چندبارخونه باهاش تنهابودم )خالم گف این حرفا چیه و... منم گفتم ازمن گفتن انقدر زنه میکنه تاشوهرت ازراه بکشه،یبار توخیابون دیدمشون دست تودست  

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728

عروس خاله شوهرم😐خیلی واضح با اینو اون‌میره همه توماشین مردای غریبه میبیننش از توبدترین شکله همه فامیل میدونن ولی نمیدونم چرا شوهره انقد خنگه من جای شوهره بودم‌سه طلاقش‌میکردم😐✋سه تاام‌پسرکوچیک داره

تو دور و بری هام نه...ولی اون زنه که باشوهرم دوس بود شوهر داش خودش..من که چیزی به شوهرش نگفتم ولی خود شوهرم موقع دعواشون شده بود به شوهرش گفته بود ولی شوهرش اصن محل نداد و گف تو دروغ میگی😐😐😐😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
شوهرت دیگه کیه!!!

وا یعنی چی شوهرت دیگه کیه؟؟خو شوهرم با یه زنه دوس شده بود که خود اون زنه شوهر داش...الانم که من دارم جدا میشم ولی اون خوش و خرم سر زندگیشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
اوه ۳ تااا

اره بزرگش ۱۲ سالشه کوچیکش۴سال😐واقعا خیره سره یه باربرادرشوهرم‌دیدش تویه ماشین‌بعد عصبانی شد چون شوهرش پسرخالشه‌،رفت‌دنبال زنه ک‌ببینه‌کجامیرن‌ک‌ب شوهرش‌خبربده این‌زنه انقد ک‌نفهمه‌زنگ‌زده مادرشوهرم‌ک‌پسرتوجمع‌کن بهش بگو‌توکارای‌من‌دخالت‌نکنه😐حالامابودیم سکته‌رو زده‌بودیم‌ک‌فلانی‌دیدمارو والااااا

2706