1421
1389

به شوهرش میگید یا بی تفاوت میمونید!🤔🤔

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1376

خیلی زرنگ باشه باید خودش تلاش کنه بفهمه!!

من یه زنم...!من نزدیک پریودی میتونم واسه همه چی اشک بریزم.برای موهایی که از دست دادم...برا جواب تلفن ندادن کسی که برام عزیزه...برا خبر بد و نه چندان مهمی که شنیدم...برا دلتنگی به کسی که خیلی وقته ندیدمش...و برا شکستن و خورد شدن اون گلدونی که خیلی دوسش داشتم😢حتی برا جوش زشتی که نزدیک یه مهمونی رو لبم زدم! میفهمی منو؟دست خودم نیست خیلی حساس میشم.حتی همین الان دارم با اشک تموم میکنم این متن پر احساسمو💔💌درک کن منو
1427
1331