1428
1389
عنوان

تا حالا دیدید کسی به شوهرش خیانت کنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 116 پست
چه بد😔😔

به زن اون مرد دلم سوخت اخه شوهرخالم بود

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
به زن اون مرد دلم سوخت اخه شوهرخالم بود

وای😑

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

بی تفاوت هم شوهرش میدونه هم مادر شوهرش هم کل خاندان شوهرش تو خونه هم گرفتنش یه جریانای هم هس که ف ...

چرا طلاقش نمیدن؟

خواب دیدم از تو دور شدم*وای که عجب خواب بدی*گفتم بیا باهم بریم،گفتی که راه و بلدی*هرچی صدات کردم نری اما به جایی نرسید*یکی یجا فریاد میزد دیوونه از قفس پرید*صبح که رسید بیدار شدم*دیدم یه ناااامه روی در*نوشته بودی که سلام مدتی رو میرم سفر*بغضی نشست توی گلوم خوابم یا این حقیقته*بازم صدات کردم ولی دیدم سکوت جوابته*گفتم که شاید این سفر تموم میشه همین روزا*دوباره باز میبینمت چه خوش خیال بودم خدااا*ساعت و لحظه هام گذشت چشمام به کوچه خیره بود*من منتظر بودم بیای خیلی دلم تنگ شده بود*روزا مثل دیوونه ها پرسه زنون تو کوچه ها*شبا یه گوشه از اتاق گریه و اه بی صدا*مثل همون خواب سیاه رفت و منو تنها گذاشت*گفتن این قصه ی تلخ ارزش خوندن و که داااشت**😔😔😔
1390

اره داشتيم 

اما بعد از يه مدت گندش در اومد 

اون طرف هم آشنا نزديك بود و زن و بچه داشت 

هيچ كدوم هم طلاق نگرفتن 

جالب اينجاست باهم رابطه خونوادگي هم هنوز دارن🤐

ي🤐🤐

يه پا فيلم نامه تركي خوب ازش درمياد😁😁

بستگی به نسبت اون مرد باهام داره و شخصیت اون مرد  و اینکه بشناسشم بدونم اگه بفهمه کار درستی میکنه و متهمم نمیکنه به دروغگویی و اگه بخوامم بگم با مدرک میگم نه همینجوری طبق حدس و گمان

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
وای😑

زنه  میومد خونه خالم قشنگ روسریش ازسرش برمیداشت مانتوش اولا جلوش بازمیکرد بعدها دراورد یه ارایش میکرد،منم ناراحت میشدم به خالم میگفتم خونش راه نده(شوهرخالمم خیلی خوشگل وواقعا هم متین من چندبارخونه باهاش تنهابودم )خالم گف این حرفا چیه و... منم گفتم ازمن گفتن انقدر زنه میکنه تاشوهرت ازراه بکشه،یبار توخیابون دیدمشون دست تودست  

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

عروس خاله شوهرم😐خیلی واضح با اینو اون‌میره همه توماشین مردای غریبه میبیننش از توبدترین شکله همه فامیل میدونن ولی نمیدونم چرا شوهره انقد خنگه من جای شوهره بودم‌سه طلاقش‌میکردم😐✋سه تاام‌پسرکوچیک داره

1376

تو دور و بری هام نه...ولی اون زنه که باشوهرم دوس بود شوهر داش خودش..من که چیزی به شوهرش نگفتم ولی خود شوهرم موقع دعواشون شده بود به شوهرش گفته بود ولی شوهرش اصن محل نداد و گف تو دروغ میگی😐😐😐😐

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
عروس خاله شوهرم😐خیلی واضح با اینو اون‌میره همه توماشین مردای غریبه میبیننش از توبدترین شکله همه فام ...

اوه ۳ تااا

داستان یکی از فامیلارو شنیدم ولی خودشو ندیدم تاحالا .به سرنوشت بدی دچار شد 

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....
تو دور و بری هام نه...ولی اون زنه که باشوهرم دوس بود شوهر داش خودش..من که چیزی به شوهرش نگفتم ولی خو ...

شوهرت دیگه کیه!!!

1387
زنه  میومد خونه خالم قشنگ روسریش ازسرش برمیداشت مانتوش اولا جلوش بازمیکرد بعدها دراورد یه ارایش ...

چه خاله ساده ای!

یکی دو مودد دیگم شنیدم ولی نمیدونم راسته یا دروغ

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....
شوهرت دیگه کیه!!!

وا یعنی چی شوهرت دیگه کیه؟؟خو شوهرم با یه زنه دوس شده بود که خود اون زنه شوهر داش...الانم که من دارم جدا میشم ولی اون خوش و خرم سر زندگیشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
اوه ۳ تااا

اره بزرگش ۱۲ سالشه کوچیکش۴سال😐واقعا خیره سره یه باربرادرشوهرم‌دیدش تویه ماشین‌بعد عصبانی شد چون شوهرش پسرخالشه‌،رفت‌دنبال زنه ک‌ببینه‌کجامیرن‌ک‌ب شوهرش‌خبربده این‌زنه انقد ک‌نفهمه‌زنگ‌زده مادرشوهرم‌ک‌پسرتوجمع‌کن بهش بگو‌توکارای‌من‌دخالت‌نکنه😐حالامابودیم سکته‌رو زده‌بودیم‌ک‌فلانی‌دیدمارو والااااا

1424