2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درمان نداره؟ منم جدیدا اینطوری شدم ثبات ندارم انگار

درمانش اینه که پول مفت بدیم به روانشناس بهمون بگه چیکار کنیم.😅من قبلا یه ۱۰ جلسه مشاور روانشناس رفتم برای یه مشکل،خوب بود ولی دیگه دلم نمیاد پول بدم ساعتی ۱۰۰ ۱۵۰.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
درمانش اینه که پول مفت بدیم به روانشناس بهمون بگه چیکار کنیم.😅من قبلا یه ۱۰ جلسه مشاور روانشناس رفت ...

همون دیگه من میگم قرصی ویتامینی چیزی شاید حالمونو بهتر کنه 

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...
همون دیگه من میگم قرصی ویتامینی چیزی شاید حالمونو بهتر کنه 

ویتامین well woman یه مدت میخوردم بد نبود،ولی چاق میشدم ول کردم 

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
ویتامین well woman یه مدت میخوردم بد نبود،ولی چاق میشدم ول کردم 

منم ب1 300 دارم میخورم یه خانمی میگفت رو خلق و خو تاثیر داره فعلا که چیزی ندیدم 

حالا چیا میگفت بهت به منم بگو    

شخصیت شناسی میکنن،ضعفای شخصیتیت و بهت میگن،مشق میداد تو خونه بهم😁 بعد راهکار میداد. همه ضعفهای خودشون و میدونن،ولی موقع عمل همه بیخیال میشن.منم یکم سعی کردم تنبلی نکنم،به خودم اهمیت بدم،دیگه هدفمند بشم و تند صحبت نکنم و ... ولی خب وقتی دیگه نرفتم دوباره همون شد😌

شخصیت شناسی میکنن،ضعفای شخصیتیت و بهت میگن،مشق میداد تو خونه بهم😁 بعد راهکار میداد. همه ضعفهای خودش ...

منم کلاسای خودشناسی میرفتم منم نصفه کاره ولش کردم الان پشیمونم میگم کاش میرفتم شاید تا الان یه نتایجی حاصل شده بود

2706