1373
1363

امشب با مادرشوهرم رفته بوديم هيات

بعد مادرشوهرم از صبح مراقب بچه هاى من بود

رو كرد سمت من گفت امروز ميخواستم برم حمام ولى نرفتم ديگه شب ميرم

گفت خيلى بوى سگ مرده ميدم نه؟

من اصلا حواسم نبود چى گفت دقيقا

در جوابش گفتم اره خيليييى🤭🤭😑😑

بنده خدا يه ساعت مات و مبهوت بود😳😳😳

بعد داشت براى خواهرشوهرم ميگفت (البته با خنده)فهميده بود من متوجه نشده بودم حرفشو

اون موقع پى بردم به سوتيم😑😑😐😐

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1379

خدا مادرشوهرتوحفظ کنه من بودم کارت تموم بود😂

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       
1376

آخه این چ مثالیه زن حسابی! نباید اینجوری میگفت

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
او را بخوانید که از هر پدر و مادری مهربانتر است... از تمام دردها و نیازهایمان آگاه است... او را بخوانید که بر همه چیز عالم است...همه را به او بسپارید  تا پاسخش را دریافت کنید... در همه شرایط زندگی از خدا تشکر کنید و این شکرگزاری را بصورت عادت در آورید ... از اعماق قلبت  بگو خدایا متشکرم ... آنگاه از آرامش شگفت انگیزی لبریز خواهی شد...
1226

این داستان:مادرشوهر بوگندو

اینققققدر بدم میاد از اون دسته آدمایی ک بهشون پیام میدم برمیگردن زودی زنگ میزنن ک مثلا جواب پیاممو بدن...خو لامصب منم گوشیم آپشن تماس داره چلاق ک نیستم .بخوام میزنگم...🔇📞

من بودم انقد توصبح میدادم که نشنیدم و حواسم فلان جا بود که دیگه قندم میفتاد بیهوش میشدم تا ساکت شم 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1339