2726
عنوان

اینم ماجرای بعد دو روز قهر ....

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 36 پست
اخه حرفاشو ببین...هی میگه اهمیت نداری....انگار ک خوشش میاد اذیتم کنه....دفعه اولشم نیست من همیشه بعد ...

خب تو چرا حرف خودتو نمیبینی

دوستان اگه گفتن واسه خودت خوش باش نه اینکه الکی کش بدی. 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منتظر كلمه ببخشيد غلط كردم نباش چون مردا اين كلمه رو جونشون دربياد نميگن

همينطه مياد قلقلكت ميده يني ببخشيد

اما اگه نظرت اينه كه عادت قهر كردنو از سرش بندازي باهات موافقم الان كه اول راهي ميتوني اين كارو كني

يه چند روز باهاش قهر باش درنهايت بگو خواستم بدوني منم بلدم قهر كنم ولي قره كار بچه هاس قهر نكن تا قهر نكنم و اين حرفا

ضمنا تو اول بهش گفتي دوستت ندارم كه اون گفته اهميتي نداري ، جواب هاي هويه

از الان اين حرفارو بهش نزن تا اونم ياد نگيره

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.
2728
خب تو چرا حرف خودتو نمیبینی دوستان اگه گفتن واسه خودت خوش باش نه اینکه الکی کش بدی. 

من الان چکار کنم؟؟اومدم شروع کنم بگم ازت ناراحتم بعدم گله کنم ک کارت اشتباهه و بعدم اشتی کنم‌‌‌‌....دیدم گفت مهم نیست 

حرف بچه های اینجا گوش میدی ک میگن سرسنگین باش😐😐😐اینا همینایین ک تا کسی چیزی میگه فورا میگن طلاق 

عزیزم اینایی ک اینجو نسخه برات میپیچن فردا بگن طلاق میری طلاق میگیری

😐😐😐

بچگانه فکرنکن کشش نده و اشتی کن

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
من الان چکار کنم؟؟اومدم شروع کنم بگم ازت ناراحتم بعدم گله کنم ک کارت اشتباهه و بعدم اشتی کنم‌‌‌‌.... ...

باید اول اشتی میکردی بعد خودتو تو بغلش لوس نیکردی اروم اروم حرفاتو میزدی

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
منتظر كلمه ببخشيد غلط كردم نباش چون مردا اين كلمه رو جونشون دربياد نميگن همينطه مياد قلقلكت ميده ين ...

اره هدفم همینه ک گفتی....بفهمه منم اونقد وسط راه نیستم ک تا دلش بخواد قهر کنه هر وقتم حس کرد کافیه اشای کنه متم همون وسط راه منتظرش باشم‌.....

سر شب سر ی موضوع الکی بحثمون شد کلی بهم حرف زدیم .بعد من رفتم اشپزخونه شام خوردم اومدم فیلم دیدم ی جا تو گوی بودم دیدم اومد بالشت پرت کرد برام منم خندیدم .اومد بغلم کرد تمام 

تازه من صدتا بوسش کردم انگار ن انگار 

عزیزم سعی کن اول لج نکنی بعد کش ندی .زندگی ارزششو نداره .چطور تحمل میکنین چند روز قهرو ما چند ساعتو قهر نمیکنیم

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
اخه حرفاشو ببین...هی میگه اهمیت نداری....انگار ک خوشش میاد اذیتم کنه....دفعه اولشم نیست من همیشه بعد ...

وقتی بهش گفتی دوستت ندادم چی بگه؟ انتظار نداری که بزنه زیر گریه؟ 

هر آدمی یک روشی برای معذرتخواهی یا منت کشی داره ایشون روشش همون قلقلک و همون منت کشی فیلم ببینیم هست. نمیشه که طبق روش شما عمل کنه چرا میخواین همدیگرو عوض کنید؟ این دوستت ندارم رو براحتی بهم نگید بابا سردی میاره، وقتی گفت فیلم ببینیم می نشستی فیلم میدیدی در همون حین یا بعدش هم حرفات رو میزدی. از قهر کردن و پشت کردن و دوستت ندارم گفتن فقط اوضاع خرابتر میشه.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2706