2726
عنوان

اینم ماجرای بعد دو روز قهر ....

855 بازدید | 36 پست

اقای همسر وقتی ناراحت میشه یه کاری بلده....که باد کنه و قهر کنه و محلم نده....بعدش خودش میاد اشتی میکنه.....اما اول ازدواجمه حس میکنم این رفتارش سنگینه و واقعا کم کم سردم میکنه....اخه قهراش سر چیزای بیخود و کوچیگه...تاپیک قبلیم گفتم....بچه ها راهنماییم کردن که منم سرسنگین باشم و خودم سعی کنم خوش باشم و ب پر و پاش نپیچم....دیروز چون باهاش نیومدم هیئت ناراحا و قهر بود منم دیشب گفتم اگه باهام قهر بمونی یه هفته منم قهر میکنم‌گفت مهم تیست امروز همینکارو کردم....قهر بودم باهاش...از ظهر هی اذیتم کرد ک اشتی کنم....نه ک معذرت بخواددیا چیزی رو توضیح بده بهم....مثلا قلقلک یا مثلا نمیذاشت بخوابم سر و صدا میکرد....ازین کارا...‌اخه خیلی مغروره....

امشب دوباره ازین کارا کرد و گفت فیلم ببیتیم گفتم من دوستت ندارم...گفت اهمیت نداری....بعدم گفتم از دستت ناراحتم ک گفت برام مهم نیست....مثه بچه ها ک حرفشون از سر لجبازیه شده بود...

منم پشت کردم خوابیدم....حالا فردا چکار کنم؟؟بهم نگید باهاش منطقی حرف بزنم....حرفامو اماده کردم بعد اشتی بهش بگم....اما الان بگید چجوری رفتار کنم....صبر کنم معذرت بخواد یا نه....هووووف امان اززمردای ناز دار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به عادی بودن ادامه بده

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
چرا انقدر کشش میدی 

اخه حرفاشو ببین...هی میگه اهمیت نداری....انگار ک خوشش میاد اذیتم کنه....دفعه اولشم نیست من همیشه بعد قهرمون پذیرا و مهربون بودم تا اشتی کنه....این دفعه خستم....میخوام ببینم واقعا میاد معذرت بخواد یا ن....انقد ک قهر کرده و مهربون بودم ک کار خراب شده

همسر من باشه محل شوخیاش ندم عمرا دیگه جلو نمیاد تا خودم برم

من همیشه تا برای اشتی میومد جلو اشتی میکردم....اما این دفعه فرق میکنه‌‌‌‌....خسته شدم....دیشبم بهش گفتم تا یه هفته قهر میمونم محل نداده....نمیشه هر وقت دلش خواست سر هر چیز کوچکی قهر کنه هز وقت دلش خواست اشتی 

نمیشه ک همش سر چیزای کوچک قهر کنه و محلم نده و هر چی دلش بخواد بگه بعد هر وقت دلش خواست اروم شد اشتی ...

میدونم عزیز مردا که مثل ما فکر  نمیکنن که با این حال من تو زندگی مشترک نیستم نمیدونم چطوریه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2706