1421
1411
عنوان

اینم ماجرای بعد دو روز قهر ....

746 بازدید | 36 پست

اقای همسر وقتی ناراحت میشه یه کاری بلده....که باد کنه و قهر کنه و محلم نده....بعدش خودش میاد اشتی میکنه.....اما اول ازدواجمه حس میکنم این رفتارش سنگینه و واقعا کم کم سردم میکنه....اخه قهراش سر چیزای بیخود و کوچیگه...تاپیک قبلیم گفتم....بچه ها راهنماییم کردن که منم سرسنگین باشم و خودم سعی کنم خوش باشم و ب پر و پاش نپیچم....دیروز چون باهاش نیومدم هیئت ناراحا و قهر بود منم دیشب گفتم اگه باهام قهر بمونی یه هفته منم قهر میکنم‌گفت مهم تیست امروز همینکارو کردم....قهر بودم باهاش...از ظهر هی اذیتم کرد ک اشتی کنم....نه ک معذرت بخواددیا چیزی رو توضیح بده بهم....مثلا قلقلک یا مثلا نمیذاشت بخوابم سر و صدا میکرد....ازین کارا...‌اخه خیلی مغروره....

امشب دوباره ازین کارا کرد و گفت فیلم ببیتیم گفتم من دوستت ندارم...گفت اهمیت نداری....بعدم گفتم از دستت ناراحتم ک گفت برام مهم نیست....مثه بچه ها ک حرفشون از سر لجبازیه شده بود...

منم پشت کردم خوابیدم....حالا فردا چکار کنم؟؟بهم نگید باهاش منطقی حرف بزنم....حرفامو اماده کردم بعد اشتی بهش بگم....اما الان بگید چجوری رفتار کنم....صبر کنم معذرت بخواد یا نه....هووووف امان اززمردای ناز دار 

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401
1394
چرا انقدر کشش میدی 

اخه حرفاشو ببین...هی میگه اهمیت نداری....انگار ک خوشش میاد اذیتم کنه....دفعه اولشم نیست من همیشه بعد قهرمون پذیرا و مهربون بودم تا اشتی کنه....این دفعه خستم....میخوام ببینم واقعا میاد معذرت بخواد یا ن....انقد ک قهر کرده و مهربون بودم ک کار خراب شده

همسر من باشه محل شوخیاش ندم عمرا دیگه جلو نمیاد تا خودم برم

من همیشه تا برای اشتی میومد جلو اشتی میکردم....اما این دفعه فرق میکنه‌‌‌‌....خسته شدم....دیشبم بهش گفتم تا یه هفته قهر میمونم محل نداده....نمیشه هر وقت دلش خواست سر هر چیز کوچکی قهر کنه هز وقت دلش خواست اشتی 

نمیشه ک همش سر چیزای کوچک قهر کنه و محلم نده و هر چی دلش بخواد بگه بعد هر وقت دلش خواست اروم شد اشتی ...

میدونم عزیز مردا که مثل ما فکر  نمیکنن که با این حال من تو زندگی مشترک نیستم نمیدونم چطوریه

1418
اخه حرفاشو ببین...هی میگه اهمیت نداری....انگار ک خوشش میاد اذیتم کنه....دفعه اولشم نیست من همیشه بعد ...

خب تو چرا حرف خودتو نمیبینی

دوستان اگه گفتن واسه خودت خوش باش نه اینکه الکی کش بدی. 

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

منتظر كلمه ببخشيد غلط كردم نباش چون مردا اين كلمه رو جونشون دربياد نميگن

همينطه مياد قلقلكت ميده يني ببخشيد

اما اگه نظرت اينه كه عادت قهر كردنو از سرش بندازي باهات موافقم الان كه اول راهي ميتوني اين كارو كني

يه چند روز باهاش قهر باش درنهايت بگو خواستم بدوني منم بلدم قهر كنم ولي قره كار بچه هاس قهر نكن تا قهر نكنم و اين حرفا

ضمنا تو اول بهش گفتي دوستت ندارم كه اون گفته اهميتي نداري ، جواب هاي هويه

از الان اين حرفارو بهش نزن تا اونم ياد نگيره

خدا جونم مواظبش باش، میدونی که همه ی زندگیمه.
خب تو چرا حرف خودتو نمیبینی دوستان اگه گفتن واسه خودت خوش باش نه اینکه الکی کش بدی. 

من الان چکار کنم؟؟اومدم شروع کنم بگم ازت ناراحتم بعدم گله کنم ک کارت اشتباهه و بعدم اشتی کنم‌‌‌‌....دیدم گفت مهم نیست 

1364