2726
عنوان

شناسنامه برای فرزندخوانده

3042 بازدید | 14 پست

برام سواله که برای فرزندخونده که با پول از پدر ومادر واقعی میخرن یا اون کسانی که تو فامیل بچه شونو میدن به فامیل شون که بچه دار نمیشه چجوری براش شناسنامه میگیرن؟

پسرای خوشگلم مامان عاشق تونه😍🤰

سوال منم هست یکی جواب بده

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

چون یه بار یه خانومی تاپیک زده بود آیا بچه برادرمو بگیرم برای خودم😮چون میخوان سقط کنن و من هم بچه دار نمیشم گفتن اگه میخوای ماسقطش نکنیم

بعد من پرسیدم شناسنامه اش چی؟ اون خانم گفت پدر و مادر واقعی تو محضر اجازه بدن حله😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون یه بار یه خانومی تاپیک زده بود آیا بچه برادرمو بگیرم برای خودم😮چون میخوان سقط کنن و من هم بچه د ...

خوش به حالشون کاش یکی هم اینکارو برا ما انجام میداد😭

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

میتونن گواهی تولد رو به اسم‌پدرومادرخونده بگیرن به اسم اونا تو بیمارستان زایمان کنه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
سوال منم هست یکی جواب بده

خب من میدونم مثلا برای خواهرم بخوام خودم بچه دنیابیارم باید همه ی دکتر و سونو هارو با شناسنامه و دفترچه خواهرم برم برای زایمان هم باشناسنامه ی خواهرم برم این طوری نامه ی بیمارستان به اسم اون میشه و میتونه شناسنامه بگیره ولی❌اگه موقع زایمان بمیرم شناسنامه ی خواهرم باطل میشه 😬

میتونن گواهی تولد رو به اسم‌پدرومادرخونده بگیرن به اسم اونا تو بیمارستان زایمان کنه

یعنی پرسنل بیمارستان نفهمن دیگه؟ متوجه قضیه نشن؟

الان خیلی سخت شده

هم دوتا داییام هم یه خالم بچه دار نمیشدن از تهران رفتن خریدن

بعد وکیل گرفتن مراحلش باید طی بشه.بعد دوسال شناسنانه گرفتن

از طریق بهزیستی میومدن تحقیق.یبارم عکس بچهارو زدن روزنامه که دیدن واقعا صاحب ندارن دیگه شناسنامه دادن

هیچ چیـــزو سخت نگیــــر بجز دستــــاش
خوش به حالشون کاش یکی هم اینکارو برا ما انجام میداد😭

من وخواهرشوهرم همیشه در مورد این قضیه صحبت میکنیم که من براش بچه دنیا بیارم چون هنوز بچه دار نشده

یعنی پرسنل بیمارستان نفهمن دیگه؟ متوجه قضیه نشن؟

اره دیگه  بعصیاهم پزشک اشناشونه بهشون گواهی میده بعضی هم استشهاد میبرن که بچه مثلا تو روستا متولد شده و پزشک نبوده ولی خب باید کلی ادم باهاشون همکاری کنن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
الان خیلی سخت شده هم دوتا داییام هم یه خالم بچه دار نمیشدن از تهران رفتن خریدن بعد وکیل گرفتن مراح ...

آخه من بیشترمیخوام بدونم اگه پدرو مادر واقعی وجود داشته باشن فامیل باشن و 

اره دیگه  بعصیاهم پزشک اشناشونه بهشون گواهی میده بعضی هم استشهاد میبرن که بچه مثلا تو روستا متو ...

آها مرسی از پاسخ تون عزیزم

خب من میدونم مثلا برای خواهرم بخوام خودم بچه دنیابیارم باید همه ی دکتر و سونو هارو با شناسنامه و دفت ...

خب اگه کسی شبیه کسی که قراره براش بچه به دنیا بیاره نباشه چی

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
خب اگه کسی شبیه کسی که قراره براش بچه به دنیا بیاره نباشه چی

میگن یک پزشک نامه بده این بچه تو خونه دنیااومده توسط این خانوم😕

2706