2737
2734
عنوان

چیکار کنیم ی پسر عاشقمون بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 8297 بازدید | 36 پست
خخخخ جووون بیا عشقم 

😍😉

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم همینکارو میکنم

اره حتما انجام بده 

خیلی عالیه اتفاقا بیشتر در مورد زن و مردایی نوشته ک دوس شدن و زنه چیکار باید بکنه ک مرده دیوانه وار بخوادش

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2731
تنها راهکارش اینکه کتاب زنان زیرکو بخونی الان ب جا این نی نی سایت تو گوگل بزن دانلود pdfزنان زیرک فص ...

شما خوندیش؟؟نتیجه داشت؟

نویسندش کیه؟

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
عزیزم منم راهشو بهت گفتم فقط وقتی میتونه عاشقت بشه که با تک تک سلولاش عشق تو رو به خودش درک کنه و ...

اول راهه این کارش اشتباهه ک عشقشو ثابت کنه اول باید ارزش خودشو پیش مرد ببره بالا

شما خوندیش؟؟نتیجه داشت؟ نویسندش کیه؟

شری ارگو نویسنده ش خارجیه 

اره خوندم دوفصله کلا ۱۳۹ صفحه س عالیه خوندم‌

من خودم‌متاهلم و با توجه به کتاب پیش رفتم شوهرم شب و روز چسبیده بهم

2738
اول راهه این کارش اشتباهه ک عشقشو ثابت کنه اول باید ارزش خودشو پیش مرد ببره بالا

نگفتم عشقشو ثابت کنه گفتم عاشق شه

عشق خودش راهشو پیدا میکنه

من نگفتم بره التماس کنه که

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
نگفتم عشقشو ثابت کنه گفتم عاشق شه عشق خودش راهشو پیدا میکنه من نگفتم بره التماس کنه که

در هرصورت باید اول از عشق اون طرف به خودش مطمئن شه

عزیزم من 1 هفته ای چجوری عاشق خودش بشم. این چند شب محرم یکارایی کرد واقعا به دلم نشسته

ولی با حوصله بخون چون سری بخونی چیزی ازش نمیفهمی

زیاد نی نی به لالاش بزاری میره زیاد محبت اضافی کنی حالت تهوع میگرن همه مردا 😞

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

گاهی موقع خنگ و شیطون 

گاهی موقع وقار و خانم 

گاهی وقتا خجول و گاهیم رک

خخخخ یاد این شعر افتادم که میگه با یه دست پس  با یه  پا پیش میکشه قلبمو 

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
ولی با حوصله بخون چون سری بخونی چیزی ازش نمیفهمی

عزیزم منم میخوام بخونم من عقدم دوست نیستم بدرده منم میخوره؟

خیلی باهم دعوا کردیمو الانم جدا از همیم با هم مشکل زیاد داریم💔من خیلی دوسش دارم نمیخوام جدا شم ازش بدرده منم میخوره بخونمش؟؟

2706