2737
2734
عنوان

سونوگرافی گردن

11444 بازدید | 134 پست

سلام خانم ها 

من دکتر برای تیروئیدم سونوگرافی داد و لنف گردن

یه مدتی بود اب گلوم رو نمیدونستم درست قورت بدم اینو رو دادم دکتر بهم سفالکسین و مترو داد و گفت باید خوب بشه و گرنه نیاز به پیگیری لنف ها داره کسی تجربه ای داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما بهتر شدی؟ منم غدد لنفاوی گردن زیربغل و کشاله رانم متورمه شدن تبم دارم پوستمم بشدت خشک ش ...

سلام ،نه من خوب نشدم ،ابله مرغون هم گرفتم ،نمیدونم از قبل بود یا بخاطر آبله مرغون پشت گردنم ورم کرده هنوز خوب نشده 

بدنت تاول نزده ؟

دکتر و سونوگرافی نرفتی؟

2731
سلام ،نه من خوب نشدم ،ابله مرغون هم گرفتم ،نمیدونم از قبل بود یا بخاطر آبله مرغون پشت گردنم ورم کرده ...

تاول که نه ولی خیلی خشکه پوستم و خارش داره. آزمایش خون دادم سونو نرفتم جواب آزمایش فردا میدن. من تورم یکطرفه لوزه هم دارم. و اینکه غدد لنفاوی زیر بغل کشاله ران گردن همگی متورمند. فردا جواب آزمایشو میبرم پیش متخصص عفونی. خیلی نگران بدخیم هستم😥😥😥😥

تاول که نه ولی خیلی خشکه پوستم و خارش داره. آزمایش خون دادم سونو نرفتم جواب آزمایش فردا میدن. ...

نه ان شاءالله هیچی نیست منم 

شما چطوری متوجه شدی ؟دست میزنی سفته ؟

چه آزمایشی برات نوشته ؟

شما بچه دارید ؟

لاغر نشدی ؟

نه ان شاءالله هیچی نیست منم  شما چطوری متوجه شدی ؟دست میزنی سفته ؟ چه آزمایشی برات نوشته ؟ ش ...

مرسی

من لوزه هام دونه سفید داشت دست زدم به گردنم متورم بود .

البته پارسال هم متورم شده بود لنف گردن و زیر چونه دکتر گفته بود عفونته

الان همه لنفام متورمن حتی کشاله ران و زیر بغل. کبدمم درد میکنه و شکمم بزرگ شده بدون علت

آزمایش فاکتورای التهابی خون رو نوشته 

ای اس آر و سی آر پی و شمارش گلبولا و آنزیم کبدی

2738
اون طوری که خودم کشف کردم بیماری من منونوکلئوزه بدبینانه بخوام فکر کنم لنفوم😐 حالا ببینم دکتر چی ...

نه خدا نکنه 

برای منم لوزم دون دون سفید داره 

میگم دست میزنی سفته؟لاغر هم شدی ؟

بچه هم داری ؟

امروز جواب ازمایشت چی شد ؟

اون طوری که خودم کشف کردم بیماری من منونوکلئوزه بدبینانه بخوام فکر کنم لنفوم😐 حالا ببینم دکتر چی ...

منم آنقدر استرس دارم هی میگم خودش خوب میشه 

خواهش میکنم بیا بگو جواب ازمایشت رو 

2706