2726
عنوان

بچه نیمه اول خوبه یا دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 80 پست
مدرسه چی خیر میکنن؟؟؟ بچم ی سال بیشتر بچگی میکنه. من که نیمه دوم بودم هیچوقت از هیچکس عقب نبودم

دخترا حساسترن ولی پسرا حتی 29اسفندم تاریخ تولدشون باشه واسشون مهم نیست 😃😃😃من که متنفرم ک متولد دیماهم 😐چرا واسه دوماه یسال سنم بیشتر باشه تو شناسنامه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا حساسترن ولی پسرا حتی 29اسفندم تاریخ تولدشون باشه واسشون مهم نیست 😃😃😃من که متنفرم ک متولد دی ...

من ۲۹ آذرم. خواهرم ۸ اسفند . شوهرم ۲۱ اسفند کلا هیچکدوم مشکلی نداریم 😁😁😁 دخترم که ۲۱ مهر

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

دوستان عزیز به خدا این چیزا مهم نیست مهم سلامتی بچس از الان فکر مدرسه را نکنید دنیا هزاران بازی داره و چرخ روزگار هم گاهی عجیب میچرخه از هر لحظه لذت ببرید بگذارید بچه تو زمان خودش به دنیا بیاد نگران عقب افتادن مدرسه یا چیزای اینجوری نباشید ♥️🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

من خودم مربی مهدبودم و دیدم که بچه های نیمه دوم بخاطر بزرگ تر بودن باهوشتر بودن و قدرت بدنی بهتری داشتن موقع بازی کردن،خودمم نیمه دومی بودم و از همه باهوش تر😊😊

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم
وایی خواهرت  😃چقدر خوبه من اگه بودم از غصه دق میکردم

شاید چون همگی خیلی ریلکسیم😂😂😂 و درگیر سن و اینا اصلا نیستیم. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

نیمه اول خوبه 

خواهر شوهرم ۲۷ اسفنده بخاطر چند روز یهو سنش دوسال میره بالا تازه شده ۳۰ ساله عید وسال جدید میاد حساب کنی میشه ۳۱ ساله دیگه کسی نمیپرسه که متولد چی ماهی هستی 

خدایا شکرت 🙃

ببینید من خودم بچم شهریوری شد البته در کل شهریوری میشد  ولی خب بازی روزگار بود و اختلال اوتیسم داره الانم مدرسه مخصوص خودشون میره در کل میدونید میخوام چی بگم خیلی اینده نگری و نگرانی اینگونه نداشته باشید فقط فوکوس کنید رو لحظه ای که خدا تععین کرده نیمه اول و دوم واقعا مهم نیست ♥️🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706