2410
2553
عنوان

بچه نیمه اول خوبه یا دوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1532 بازدید | 80 پست

بنظرمنم نیمه دومی خوبه پسرم شهریوریه امسال میره پیش خیلی کوچولوئن واسه مدرسه رفتن این اصلا خوب نیس،مثلا یسال زودتر فارغالتحصیل بشن کجا رو فتح میکنن آخه بزا خودش بوقتش دنیا بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه من نیمه اولیه ولی واقعا الان با خودم میگم ایکاش نیمه دوم بود در کل بچه باید در زمانی که خدا تعیین کرده به دنیا بیاد وگرنه همه یا نیمه اول میشدن یا نیمه دوم همه ماه های سال خوبن هر دو نیمه هم خوبه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2456
ب شرطی ک نظر بچت هم همین باشه :/

نظر بچه مطمئن باش به نوع تربیت. من و خواهرم هیچوقت ناراضی نبودیم. دخترمم ناراضی نخوآهد بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
حالا مثلا بچه 29 شهریور به دنیا بیاد زبونم لال سالم و کامل نیست، دو مهر به دنیا بیاد خوبه؟😒  ب ...

من ۲۹ شهریور تولدمه 😂

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2714
پیشاپیش تولدت مبارک😍😃🎂

ممنونم عزیزم

حالا مثلا بچه 29 شهریور به دنیا بیاد زبونم لال سالم و کامل نیست، دو مهر به دنیا بیاد خوبه؟😒  ب ...

چیزی نمیشه یه سال زودتر مدرسه رفتن فقط بدرد اون بچه ای میخوره که براش خیلی مهمه زودتر درسش تموم کنه و استاد دانشگاهی دکتری چیزی بشه

2706